kartal-yuvasi indirim kodu
Mağazayı Oyla

84 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Kartal Yuvası İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Kartal Yuvası indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Kartal Yuvası İndirim Kodları 2024

Futbol takımlarının hepsi kendilerini bir hayvanla sembolize etmişlerdir. Mesela Fenerbahçe kanaryayı, Galatasaray ise aslanı seçmiştir kendine. Beşiktaş denince aklımıza 2 şey gelir. Birincisi taraftar grubunun kendine verdiği isim olan Çarşı, ikincisi ise Beşiktaş’ın simgesi haline gelen kara kartaldır.

Bu sembolik hayvanların hepsinin bir hikayesi vardır. Beşiktaş’ın kara kartalının hikayesi ise tesadüfen bir maç esnasında ortaya çıkmış. 1940 ve 1941 sezonunda Beşiktaş ve Süleymaniye takımı maça çıkar. Şeref Stadı’nda gerçekleşen bu karşılaşmanın en coşkulu izleyicilerinden biri de Beşiktaşlı balıkçı Mehmet Galin’dir.

Mehmet Galin takımının güçlü ataklarını gördükçe ‘Haydi kartallar, kara kartallar, hücum edin!’ diye tezahürata başlar. Balıkçı Mehmet Galin diğer taraftarları ve gazetecileri o kadar etkilemiş ki herkes bir anda onun gibi bağırmaya başlamış. Maç sonunda 6-0 skorluk bir galibiyet kazanan Beşiktaş o gün bugündür ‘Kara Kartal’ olarak anılmaya başlamış.

Kara Kartal bugün Beşiktaş taraftarlarının ruhunu öyle bir işlemiş ki maçlarda kartal pençeleri ile totem yapıyorlar. Beşiktaş’ın resmi alışveriş mağazalarının ve sitesinin adı bile Kartal Yuvası olmuş bu yüzden.

Önce BJK Store olarak açılan Beşiktaş’ın resmi mağazaları 2007 yılında adını değiştirmiş ve Kartal Yuvası olmuştur. Hatta bu isimden dolayı Türk Dil Kurumu Beşiktaş’a Türk diline verdiği destekten dolayı ‘TDK Onur Ödülü’ vermiştir.

Beşiktaş sevdasını sonuna kadar yaşamak isteyenlerin en sevdiği yerlerden biri olan Kartal Yuvası’nın Türkiye’nin nerdeyse bütün illerinde mağazaları ve satış noktaları bulunuyor. Kartal Yuvası’nın online satış sitesi ise hem alışveriş için hem de eğlence için muhteşem bir sanal ortam olmuş.

Kartal Yuvası’nda birbirinden güzel formaları, günlük kıyafetleri, pek çok aksesuarı, ev ve yaşam ürünlerini bulabilirsiniz. Erkek, kadın, çocuk ve bebek ürünlerindeki kategoriler size alışveriş yaparken büyük kolaylık sağlayacak. Yeni gelenler, öne çıkanlar, hediyelik eşya ve indirim seçenekleri siteden alışveriş yapmayı çok pratik bir hale getirmiş.

Kartal Yuvası online satış sitesine üye olursanız hem takımınızla ilgili pek çok haberi bildirim olarak alırsınız hem de çeşitli indirim ve kampanyalardan anında yararlanabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim üye olduğunuzda ilk alışverişinizde kargo bedavaya geliyor.

Kartal Yuvası web sitesinde hiçbir yerde bulamayacağınız birbirinden farklı koleksiyonları bulmanız mümkün. Kara Kartal Koleksiyonu, Arma Koleksiyonu, Bırakmam Seni Koleksiyonu, Her Solukta Senin Adın Koleksiyonu gibi Beşiktaş sevdasını zirvelerde yaşayacağınız ürünleri sizleri bekliyor.

Kartal Yuvası ile nerde olursanız olun Beşiktaş ruhu daima sizinle!

Aktif Kartal Yuvası Kuponları

Güncel Kartal Yuvası kuponları ve kampanyaları