kaspersky indirim kodu
Mağazayı Oyla

107 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Kaspersky İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Kaspersky indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Kaspersky İndirim Kodları 2024

Merkezi Moskova olan Kaspersky, 1997 yılında global bir siber güvenlik şirketi olarak kuruluyor. Eugene Kaspersky tarafından kurulan şirket, kurulduğu günden beri müşterilerine antivirüs yazılımı, internet güvenliği, şifre yönetimi, uç nokta güvenliği ve daha birçok siber güvenlik alanında hizmet vermeye devam ediyor. 2005 ve 2010 yılları arasında dünyaya açılan şirket, 2016 yılında 400 milyon kullanıcısıyla “Avrupa’daki siber güvenlik sağlayıcılarının en büyüğü” unvanını kazanıyor. Bu sayede 2017 yılında değerini 698 milyon dolara çıkarmayı başaran Kaspersky, dünyanın en iyi 100 yazılım şirketi arasında gösteriliyor. Siz de siber güvenlik ihtiyaçlarınız için dünya liderlerinden biriyle çalışmak istiyorsanız bu sayfadan alabileceğiniz Kaspersky indirim kodu ya da kuponlarını kullanabilirsiniz.

200 ülke ve bölgede faaliyet gösteren Kaspersky’ın 30’dan fazla ülkede 34 ofisi bulunuyor. Kaspersky Lab adıyla da bilinen şirket, güçlü tehdit istihbaratı ve siber güvenlik alanındaki uzmanlığı sayesinde dünyanın her yerinden şirketleri, teknolojik altyapıları, devletleri ve kullanıcıları, her geçen gün geliştirdiği yazılımsal çözümlerle korumaya devam ediyor. “Dünyayı daha güvenli hale getirme” misyonuyla her gün 400 milyondan fazla kullanıcının ve 270.000’den fazla kurumsal müşterinin siber güvenliğini sağlayan Kaspersky, teknolojinin iyi niyetlerle kullanılması gerektiğine inanıyor. Siz de günümüz teknolojisiyle hem cihazlarınızı korumak hem de dijital dünyada en güvenli şekilde gezinmek istiyorsanız Kaspersky indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Günümüzde siber güvenliğin sadece cihaz korumasından ibaret olmadığının farkında olan Kaspersky, dijital dünyada birbirine bağlı her şeyin korunması için bir ekosistem geliştirilmesi gerektiği fikrinden yola çıkarak yalnızca bir antivirüs laboratuvarı olmaktan çıkıp müşterilerinin güvenebileceği siber güvenlik teknolojileri sunmaya başlıyor. Kaspersky web sitesine girdiğinizde sizi ev ürünleri, 5-50 çalışanlı küçük işletmeler, 51-999 çalışanlı orta ölçekli işletmeler ve 1000’den fazla çalışanlı kuruluşlar şeklinde 4 kategori karşılıyor. Yani Kaspersky üzerinden hem bireysel hem de kurumsal siber güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Eviniz ya da şirketiniz için hangi güvenlik paketinden yararlanmanız gerektiğini bilmiyorsanız Kaspersky’ın “Seçmeme Yardım Et” hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetle 30 saniye içinde ihtiyacınızı belirlemek için tek yapmanız gereken cihaz türünüzü seçmek ve tek soruluk kapsamlı testi yanıtlamak. Daha sonra karşınıza çıkan ürünü sepete ekleyebilir ve Kaspersky ayrıcalıklarıyla sahip olmak için Kaspersky indirim kodu kullanabilirsiniz. Yine de karar veremediyseniz Kaspersky ürünlerini web sitesi üzerinde karşılaştırabilir, hangi paketin sizin için uygun olduğuna bu şekilde karar verebilirsiniz. Kararınız ne olursa olsun siber güvenlik ihtiyaçlarınız için bir dünya devi ile çalışmanın ayrıcalıklarını kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Aktif Kaspersky Kuponları

Güncel Kaspersky kuponları ve kampanyaları