kelebek-mobilya indirim kodu
Mağazayı Oyla

96 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Kelebek Mobilya İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Kelebek Mobilya indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Kelebek Mobilya İndirim Kodları 2024

Mobilya denince akla gelen ilk markalardan birisi olan Kelebek Mobilya, evinizin her köşesini hayallerinizdeki gibi dekore edeceğiniz koleksiyonlara sahiptir. Evinizde yenilemek isteyeceğiniz her detayı sunan marka, yılların vermiş olduğu tecrübe ile geniş bir ürün yelpazesi sunar. Oturma grupları başta olmak üzere TV üniteleri, yemek odaları, yatak odaları, genç odaları ve aksesuarlar gibi birçok kategoride müşterilerine hizmet verir. Ayrıca mutfak dekorasyonu için Kelebek Mutfak isimli alt bir markaya sahip olan Kelebek Mobilya, müşterilerinin ihtiyaçlarına premium çözümlerle karşılık vermeyi amaçlar.

Tarih Yazan Köklü Bir Tecrübe

Kelebek Mobilya, günümüzdeki başarılarının yanında kuruluş hikayesiyle de öne çıkar. Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla 1935 yılında kurulan marka, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olmasının yanında ilk modüler mobilya markasıdır. Ülkemizde mobilyacılığın ilk adımlarını atan Kelebek Mobilya, bu bakımdan değerli ve sektöründeki en köklü firmadır. Ülkemizde imza attığı sayısız başarıyı da yanına alan Kelebek Mobilya, günümüzde ihracat 15 ülkeye ihracat gerçekleştirir. Yurt dışında yer alan konsept mağazalarıyla da dikkat çeken marka, dünya üzerinde öne çıkan mobilya markaları arasında yer alır.

Evinizin Her Köşesinde Kelebek Mobilya!

Kelebek Mobilya; mobilya, mutfak ve banyo alanında gerçekleştirdiği faaliyetlerle evinizde göz alıcı değişimler yapabileceğiniz ürünler sunar. Her ürününde şık ve ilham verici tasarımlara sahip olan marka, daha çok modern ve çağdaş çizgileriyle öne çıkan takımlarla fark yaratır. Bu bakımdan ürünlerinde sade ve yalın bir duruş sergiler. Mobilya gruplarında kullanılan renklerin canlılığı, yaşam alanlarında eşsiz bir hava yaratır. Ayrıca dekorasyonun yalnızca bir mobilya takımıyla bitmediğini bilenler için marka, yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan aksesuarlar da sunar. Kalpleri kazanan görünümlerinin yanında pratik bir kullanım da sağlayan ayna, keson, kitaplık, şifonyer, vitrin, sehpa ve aydınlatma gibi aksesuarlar kullanıcıların yaşam alanlarında kusursuz bir dekorasyona imza atar.

Gençlere ve Genç Hissedenlere!

Kelebek Mobilya’nın tüketiciler tarafından bilinen en önemli özelliklerinden bir tanesi de özgün genç odası modelleridir. Ürünlerinde neredeyse bir imza haline gelen sadeliğin ve şıklığın buluşması, genç odalarında da kendini gösterir. Tasarım, renkler ve uyum konusunda hem gençlerin ruhunu yansıtan canlılığı ve enerjiyi hem de samimiyeti bir arada hissettirir. Gençlerin sahipleneceği ve birçok hatıra biriktirebileceği Kelebek Mobilya genç odaları farklı yaş gruplarına hitap eden alternatiflere de sahiptir.

Kelebek Mobilya Bir Tıkla Kapında!

İnternet sitesinden alışveriş imkânı tanıyan Kelebek Mobilya, sitesinin pratik kullanımı sayesinde keyifli bir satın alma deneyimi sunuyor. Ödeme yapmanız için siteye üye olmanızın gerekmediği sistemde üye olmayanlar ayrı bir form doldurarak alışverişlerini tamamlayabiliyor. Sepete eklediğiniz ürünlerin ödemesini yapmak istediğiniz zaman karşınıza çıkan bu formu doldurduktan sonra eğer indirim koduna sahipseniz karşınıza gelecek sayfada bu kodları kullanabileceğiniz bir alan da mevcut. İnternet sitesinde birbirinden avantajlı kampanyaların da bulunduğu Kelebek Mobilya, mağazalarında elde ettiği müşteri memnuniyetini internet sitesinde de sürdürmekte.

Aktif Kelebek Mobilya Kuponları

Güncel Kelebek Mobilya kuponları ve kampanyaları