kfc indirim kodu
Mağazayı Oyla

73 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

KFC İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel KFC indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

KFC İndirim Kodları 2024

Albay Harland D. Sanders tarafından 1939 yılında kurulan KFC’nin ilk şubesi bir benzin istasyonunun karşısına açılıyor. Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarifi, bugün hala Kentucky’deki özel bir kasada tutuluyor. Kurulduğu günden beri aynı lezzeti müşterileriyle buluşturmaya devam eden KFC, 135 ülkede 44.000 restoranıyla “Dünyayı besleyen lider şirket” unvanının hakkını veriyor. Bugünkü merkezi ABD’nin Kentucky eyaletinin Louisville kentinde olan KFC, her gün dünya üzerinde 12 milyondan fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Siz de açlığınızı KFC ile bastırmak için hemen bir KFC restoranına gidebilir ya da KFC indirim kodu ile web sitesi üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz.

Amerika’nın dünyaya açılan ilk fast-food zincirlerinden biri olan KFC, 1960’ların ortasında Kanada, İngiltere, Meksika ve Jamaika’daki ilk restoranlarını açıyor. Bunun üzerine Çin’de açtıkları ilk restoranla “Çin’de açılan ilk batılı fast-food zinciri” unvanını da kazanan KFC, global başarısını ürünlerinin kalitesine borçlu. 11 baharatlı gizli tarifi, mutfağındaki usta şefler ve günlük taze tavukları sayesinde müşterilerini memnun etmeyi başaran KFC’nin Türkiye’de de geniş bir kitlesi bulunuyor. İstanbul’daki ilk restoranını 1989 yılında Galleria AVM’de açan KFC, bugün Türkiye’de 28 ilde 135’ten fazla restoranla çalışmalarına devam ediyor. Dünyanın en büyük tavuk restoran zinciri KFC’de size özel fırsatlardan yararlanmak için KFC indirim kuponu kullanabilirsiniz.

KFC web sitesinde sizi fırsatlar, tek kişilik menüler, paylaşımlık menüler, kafana göre kova ve K.O.V.A Kulübü kategorileri karşılıyor. Çok açsanız tek kişilik menüler arasından damak zevkinize uygun menüler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. KFC’nin meşhur Zinger Burger’inin olduğu menüleri diğer kategorilerde olduğu gibi bu kategoride de bulmanız mümkün. KFC’nin paylaşımlık menüleri ise arkadaş toplanmaları için ideal. Dilerseniz arkadaşlarınızla film ya da maç gecelerinizi KFC’nin parça tavuklu ve burgerli menülerini tercih edebilir ya da partilerinizi KFC kovaları ve meşhur KFC soslarıyla canlandırabilirsiniz. Hangi menüyü seçerseniz seçin KFC’nin teslim seçenekleri sayesinde siparişinize kolaylıkla ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. “Kafana Göre Kova” seçeneğine tıklayarak kovanızı eve söyleyebilir ya da kişisel zevklerinize göre hazırladığınız kovayı size yakın bir KFC şubesinden teslim alabilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetlere KFC indirim kodu ile çok daha uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkün. Ayrıca KFC’nin yaptığı dönemsel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanmak istiyorsanız web sitesine üye olduktan sonra K.O.V.A Kulübü fırsatlarını görüntülemek için e-posta ve sms bildirimlerine izin vermeniz yeterli.

Aktif KFC Kuponları

Güncel KFC kuponları ve kampanyaları