kiehls indirim kodu
Mağazayı Oyla

134 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Kiehl's İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2022

En güncel Kiehl's indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kuponları

En son gelen 12 indirim kuponu

En son gelen 12 indirim kuponu

Geçmiş Kuponlar

Burada yer alan kuponları da deneyebilirsiniz. Belki hala geçerlidir?

Kiehl's İndirim Kodları 2022

Kiehl’s, John Kiehl tarafından 1851 yılında eczane olarak Amerika’da kuruldu. Irving Morse’un sahipliğine geçtikten sonra, 1921 yılında çay, şifalı ot, tentür, bal ve özgün Kiehl’s kokusu olan Musk kokusundan oluşan ilk markalı ürünlerini piyasaya sundu. 1922 yılında “satın almadan önce dene” ilkesini ortaya çıkaran marka, bugün deneme boyu olarak bildiğimiz kavramın temelini atmış oldu. Yıllar içinde gelişen, büyüyen, sektöre yenilikler getiren ve klasikleşen ürünlere imza atan Kiehl’s markası, özünü ve değerlerini değiştirmemek kaydıyla, 2000 yılında L’oreal firması tarafından satın alındı.

2010 yılında Türkiye’de ilk mağazası açılan marka, ister kadın ister erkek olsun, her yaştan ve her cilt tipinden kullanıcıya hitap eden ürünler hazırlıyor. Formüllerinde ürünlerin raf ömrünü uzatmaya yarayan malzemelere az miktarda yer veren, basit ve geri dönüşümlü ambalajlar kullanarak çevreye verilen zararı en aza indirgemeye çalışan, büyük çaplı reklam kampanyaları yürütmeyen ve yüksek müşteri memnuniyetine sahip markanın ürünlerini henüz denemediyseniz şimdi tam zamanı, Kiehl’s 11.11 indirimleri ile cildinizi şımartabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Cilt İçin Gerekenler

Doğadan gelen ilhamla geliştirilen Kiehl’s ürünleri, sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olmak amacıyla üretiliyor. Kişisel ihtiyaçlara göre kullanılacak ürünlerin içeriği değişse de, tüm cilt tiplerinde yapılması gereken işlemleri; gece ve gündüz bakımı, nemlendirme, arındırma ve göz çevresi bakımı olarak gruplayan marka, bu başlıklar altında farklı cilt tipleri için farklı formüller sunuyor.

İstekleriniz arasında; cildinizi güneş ışığının etkilerinden korumak, erken yaşlanma belirtilerinden kurtulmak, nem dengesine kavuşmak, yüzeyde biriken kir ve kalıntıları temizlemek, cildinize elastikiyet kazandırmak ve kendini yenileme hızını arttırmak, gözdeki çizgileri azaltmak ve göz altı halkalarını gidermek olabilir. Günün farklı zamanlarında kullanılacak şekilde üretilmiş, bunlara ve daha bir çok farklı etkiye sahip cilt bakım ürünlerini Kiehl’s markasında deneyimleyebilirsiniz.

İçeriklerinde lavanta, skualan, calendula, kafein, C vitamini, kayın ağacı özü, rosa arctica gibi bitkiler bulunduran ürünlerden hangisinin sizin cildinize uygun olduğunu bilmiyorsanız da hiç sorun yok. Hem mağazalarında hem de internet sitesinde canlı destek hizmeti veren Kiehl’s, cildinizin neye gereksinim duyduğunu anlamanızda yardımcı oluyor. Hangi ürünü alacağınızı belirledikten sonra yapacağınız şey, Kiehl’s indirim kuponu ile internet alışverişinizi tamamlamak.

Her Cilde Uygun Ürünler

Cildin kalitesini arttırmak amacıyla formüller geliştiren markanın, dünya çapında beğeni kazanan ve her cilde uygun olan ürünleri de bulunmakta. Cildi onaran, nemlendiren, kırışıklıkları gözle görünür biçimde azaltan, cildi aydınlatan ve yenileyen iksirler, cildi nazikçe temizleyen temizleyiciler ve gözenekleri küçülten maskeler, göz çevresini nemlendiren, çizgileri hafifletip şişlik ve morlukları gideren kremlerin yer aldığı listeyi inceledikten sonra, herhangi birini denemek isterseniz, internet alımlarında kullabileceğiniz Kiehl’s black friday kampanyasından yararlanarak, uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Güncel Kiehl's Kupon Kodları

Kiehl's indirim kuponu lazımsa en güncel liste şöyle