kitapsepeti indirim kodu
Mağazayı Oyla

107 kullanıcı oyu ile 3.9 / 5 ortalama

Kitapsepeti İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Kitapsepeti indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Kitapsepeti İndirim Kodları 2024

Edebiyat o kadar gizemli ve muhteşem bir dünya ki diğer pek çok sanat dalının üstünde büyük bir iz bırakmıştır. Edebiyattan uyarlanmış pek çok film, dizi, müzikal, opera hatta playstation oyunu bile var. Mesela siz hiçbir filmden uyarlanmış bir roman gördünüz mü, göremezsiniz. Bu özellik sadece edebiyata özgü bir durumdur.

Özellikle sinema sektörü uyarlanan pek çok kitapla bunun kaymağını fazlasıyla yemiştir. Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Forest Gump, Fight Club, The Godfather, Requiem For A Dream, The Green Mile, The Shawshank Redemption gibi sinema tarihine damga vurmuş sayısız filmin esin kaynağı aslında birer kitaptır. Yeni nesil dizi sektöründe de kitap uyarlamaları oldukça revaçta. Dünyayı sallayan Game of Thrones, Dexter, Sherlock, The Hanmaid’s Tale, You, Orange Is The New Black gibi yapımların da kitaplardan uyarlandı.

Türk yapımlarından da pek çok örneği var ama biz sadece Behzat Ç.’den bahsetmek istiyoruz. Türk TV tarihinde unutulmayacak yapımlar arasına giren Behzat Ç. dizisi Emrah Serbes’in aynı adlı hikayesinden uyarlandı. Bir Ankara polisiyesi olarak ortaya çıktı ve hala yankıları sürüyor. Kim bilir daha nice kitap bir gün saklandıkları yerden film ya da dizi olarak karşımıza çıkacak. Bir kitap olarak kıymetini bilemediğimiz eserler farklı versiyonları ile kalbimizde taht kuracak. Bu demek oluyor ki kitapçılar aslında birer hazine gibi. Belki de onların kıymetini daha evvelden bilmeli ve kitap okuma alışkanlığımıza daha çok yer vermeliyiz hayatta. Bu fikir sizi birazcık bile etkilediyse ne mutlu bize diyor ve size çok kaliteli bir kitap sitesinden bahsetmek istiyoruz.

Kitapsepeti isimli bu site 2010 yılından beri hayatımızda aslında. Madem bu devirde her şey sepete giriyor, kitaplar neden girmesin ki diye yola çıkan kurucuları ilk günden beri kaliteli ve güvenilir bir alışveriş sunuyor. Kitapsepeti’nde aradığınız her kitabı bulabileceğinize garanti veriyoruz.

Edebiyattan çocuk kitaplarına, çizgi romandan sınav kitaplarına kadar hemen her şey var burada. Siteden kitap seçerken size yardımcı olacak pek çok başlık var. Haftanın kitapları, çok satanlar listesi, tüm zamanların en iyi fırsatları, yeni çıkan kitaplar, editörün tavsiyeleri, en iyi 100 kitap gibi kategoriler işinizi oldukça kolaylaştıracak. İster bu başlıklardan kendinize bir kitap seçin, isterseniz yazar ya da yayınevine göre bir arama yapın. Artık orası size kalmış. Sadece kitapla da yetinmeyin. Kitapsepeti’nden oyuncak, hobi ürünleri, kutu oyunları, okurken yardımcı olacak araç ve gereçler, sevdikleriniz için birbirinden güzel hediyeler de bulabilirsiniz.

Kitapsepeti indirim kodu kullanarak online olarak alışveriş yapmak da çok avantajlı. Bir kere sitede internetten alışveriş yaparken olması gereken her şey var. Güvenli bir ödeme sistemi var. Ödemeyi ister kredi kartından yapıyorsunuz, isterseniz kargo kapınıza gelince ödüyorsunuz. Kitapsepeti’ne sadece web sitesinden değil, mobil uygulamasından da ulaşabiliyorsunuz. Sitedeki indirimlere ve kampanyalara ek olarak, 49 TL ve üzeri alışverişte kargonuz bedavaya geliyor. Hatta bazı yayınevleri direk kargo ücretini kendileri ödüyor. Kitapsepeti’nde bununla ilgili ‘kargo ödeyenler’ diye bir başlık var. Onları da bu sekmeden takip edebilirsiniz.

Online alışveriş yapmayı seviyorsanız eğer alışveriş yaptığınız siteye mutlaka üye olmanızı tavsiye ederiz. Siz de Kitapsepeti’ne üye olun ki anlık kampanya ve fırsatları herkesten önce öğrenin. Belirli zamanlarda gelen bu indirim günlerinin tadını en güzel kitapları okuyarak çıkarın. Kim bilir belki de siz, okuduğunuz ve çok etkilediğiniz bir kitabı ileride filme ya da diziye uyarlayacak olan o muhteşem kişisinizdir.

Aktif Kitapsepeti Kuponları

Güncel Kitapsepeti kuponları ve kampanyaları