kitapyurdu indirim kodu
Mağazayı Oyla

75 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Kitapyurdu İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Kitapyurdu indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Kitapyurdu İndirim Kodları 2024

Çevrimiçi bir kitap satış sitesi olan kitapyurdu.com, “Türkiye’nin Kitapçısı” sloganıyla yola çıkarak, yüzlerce yayınevinin binlerce kitabını insanlarla buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Kitabın yanı sıra son günlerde ürün gamına; kırtasiye, hobi ve sanat, ofis malzemeleri, teknolojik ürünler, telefon kılıfları, oyuncaklar, tesbih ve kahveyi de ekleyerek, oldukça geniş bir yelpazeye ulaşmıştır.

İstanbul Babıali’de yayınevi, matbaacılık, bilişim alanında faaliyette bulunan Repar Tanıtım İletişim tarafından kurulan Kitap Yurdu, sadece kitap satın alabileceğiniz değil aynı zamanda gezinebileceğiniz, bilgi alışverişi yapabileceğiniz bir site olarak tasarlanmıştır. Merak ettiğiniz kitapları dilerseniz kitapyurdu indirim kodu ile alabilir, elde edeceğiniz avantajla alışverişinize kitap ayracı da ekleyebilirsiniz.

Farklı Kategoriler Altında Farklı Dünyalar

Kitap Yurdu sitesinde kitaplar oldukça kullanışlı kategoriler halinde sınıflandırılmıştır. Edebiyat, kültür, müzik, eğitim, mizah gibi kategoriler altında sıralanan binlerce kitabın yanında, akademik, bilim ve mühendislik, ekonomi, hukuk, felsefe, psikoloji, sanat, turizm ve gezi gibi kategoriler de bulunmaktadır. Kitap Yurdu, geniş kitap stoğuyla size aradığınızı bulma olanağı sunarak, farklı dünyalara yolculuğunuzu kolaylaştırmaktadır.

Marka çatısında yer alan Kelepir kitaplar bölümünde ise, dönemsel ya da uzun süreli olarak büyük indirime girmiş kitapları bulabilirsiniz. Farklı yayınevlerinin farklı zamanlarda dahil olduğu bu kategoriyi düzenli olarak takip etmeniz, istediğiniz kitapları çok uygun fiyatlarla edinmenize olanak sağlayacaktır. Ancak ben çok bekleyemem, bu kitabı hemen okumam lazım diyorsanız, Kitap Yurdu black friday kampanyasına bir göz atın. Bu kampanya sayesinde, Kelepir kitap kategorisine düşmesini beklemeden, istediğiniz kitabı indirimli fiyatla satın alabilirsiniz.

Kitap Dışı Kategoriler

Kitap Yurdu sitesinde,sizlere kitap dışında da farklı pek çok ürün sunulmaktadır. Çocuklarınız için okul alışverişinizde gerekli olan ürünlerden kitap ayracı ve kitap kılıfına, çeşitli ahşap kutulardan bez çantalara, kupa ve bardaklardan cep telefonu kılıfına, belgesel ve eğitim amaçlı CDlerden yerli yabancı filmlere, müzik CDlerinden posterlere uzanan pek çok ürünü sitede bulabilirsiniz.

Kitap Yurdu’nda uluslararası markaların oyuncakları da bulunmaktadır. Çocuklarınızı eğlendirecek ve hayal dünyalarını genişletecek; puzzlelar, oyuncak bebekler, çeşitli eğlenceli oyuncakların yanında, çocuk eğitiminde oldukça önemli bir yere sahip olan Montessori ahşap oyuncaklar da sitede geniş bir yer kaplamaktadır. Sitede yer alan Nespresso makinaları ile uyumlu espresso kapsül kahveler, kitap okurken kahve içmenin keyfini sürmeyi seven her kitapseverin almadan geçemeyeceği ürünlerdendir.  Binlerce kitap, film ve daha fazlasına ulaşmak için acele ederseniz, Kitapyurdu kupon kodlarından kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Aktif Kitapyurdu Kuponları

Güncel Kitapyurdu kuponları ve kampanyaları