lancome indirim kodu
Mağazayı Oyla

67 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Lancome İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Lancome indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Lancome İndirim Kodları 2024

Lancome makyaj markasını hepimiz çok seviyoruz. Onu tanımayan bilmeyen yoktur. Her ürünü çok kaliteli ve güzeldir ama parfümlerinin yeri bir başkadır. Öyle hoş ve gizemli kokulara sahiptir ki bir kez kullanan bir daha vazgeçemez ondan. Bağımlılık yapar insanda.

Fransa’dan çıkıp tüm dünyayı kasıp kavuran bu muhteşem marka 1935 yılında kuruldu.  Kurucuları Guillaume d’Ornano ve Armand Petitjean isimli 2 girişimci isimdir. Lancome’un logosuna dikkat ettiyseniz eğer zarif bir gülden oluşur. Bu gül Lancome’un isminin hikayesini anlatır aslında.

Markanın ismi Fransızca Lancosme’den gelir. Burası Fransa’nın kalbinin attığı yer olan La Brenne bölgesinde yer alan Indre vadisinin tam ortasında bulunan geniş ormanlara verilen addır. Bu bölgede yaşayanlar için bu orman çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü burada neredeyse dünyanın en güzel gülleri yetişmektedir ve Lancosme ormanları baharda mis gibi kokulara ev sahipliği eder.

Bu muhteşem isim fikri markanın kurucularından Guillaume d’Ornano’nun karısından çıkmıştır. Aslında bir koku evi olarak açılan Lancome, aynı yıl Brüksel’deki dünyaca ünlü bir parfüm fuarına katılır. Burada 5 kıtayı temsil eden 5 özel parfümle seyirci karşısına çıkar. Herkes aşık olur bu kokulara. Bu fuar markanın kaderini değiştirir ve yavaş yavaş tüm Avarupa’ya yayılmaya başlar.

Öyle ki Lancome’un kurucularından Armand Petitjean 1956 yılında parfüm sektörüne olan büyük katkılarından dolayı Paris Şehri Büyük Onur madalyasının sahibi olur. Bu belki de markanın o zamana kadar ki en büyük başarısı ve zirvesi olmuştur. 1961 yılında küçük bir kriz yaşayan Lancome, 1964 yılında el değiştirir ve yine dünyaca ünlü bir marka olan L’Oreal grubuna geçer. Artık markada yeni bir dönem başlar.Lancome’da sadece parfüm değil makyaj ürünleri de piyasaya sürülür. İyi ki de böyle olmuş çünkü markanın oldukça kaliteli ürünleri var.

Bugün itibarından hiçbir şey kaybetmeyen Lancome’da her kadının makyaj masasında bulunması gereken harika ürünler var. Cilt bakım ürünleri, nemlendiriciden tutun da yaşlanma karşıtı ve temizlik ürünleri bulunuyor. Makyaj bölümünde rujlar, kapatıcılar, göz makyajı ürünleri, yeni nesil kontur makyaj malzemeleri var.

Parfümde ise yine kadınlar ağırlıkta. Kadınlar için pek çok koku seçeneği varken erkekler için sadece 1 parfüm önerisi var. Ama o parfümle de yine dünyayı sallamıştı Lancome. Hypnose Homme adındaki bu erkek parfümünü bir ara tüm erkekler kullanıyordu. Aynı parfümün bir de kadın versiyonu var. Sevdiğiniz kişiyle birlikte kullanmak farklı bir deneyim olabilir, ne dersiniz?

Lancome’un web sitesinde özel teklifler başlığında çok cazip kampanyalar var. Belirli bir miktarda alışverişin üstüne çıkınca size çok özel hediyeler sunuluyor. Bu hediyeler genellikle farklı ürünleri de denemeniz için seyahat boy şeklinde geliyor. Her aya özel %40’a varan indirimler de oluyor. Yine bu indirimleri Lancome’un özel teklifler sekmesinden takip edebilirsiniz. 2 ya da daha fazla ürün alırsanız eğer kargonuz da bedavaya geliyor.

Lancome online satış sitesinin en güzel taraflarından biri de üzerine iyi düşünülmüş ve ciddi bir şekilde emek harcanmış olan blog sayfası. Bu blog kısmında siz cilt bakım ve makyaj konusunda çok faydalı bilgiler öğreneceksiniz. O kadar güzel konulara değinmişler ki hemen herkesin yaşadığı mücadele ettiği pek çok şeye farklı özüm önerileri sunmuşlar. Güneş kremleri kaç saatte bir yenilenmeli, genç görünerek yaş almak mümkün mü, karma cilt nasıl nemlendirilmeli gibi önemli konu başlıklarını okuyarak siz de güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Aktif Lancome Kuponları

Güncel Lancome kuponları ve kampanyaları