lav indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Lav İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Lav indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Lav İndirim Kodları 2024

Evindeki mutfak eşyalarından sıkılanlar, çeyiz dizen genç kızlar, konuya komşuya hediyelik almak isteyenler toplanın! Size hepinizin bildiği Lav markası hakkında harika detaylardan bahsedeceğiz. Aslında siz onunla ilgili pek çok şeyi biliyorsunuz ama biz size bilmediklerinizden bahsedeceğiz ve biraz detaylı bilgi vereceğiz.

Lav; bir mutfağın olmazsa olmazı, sofraların en şık ve en kullanışlı ürünleri oluyor. Lav’da öyle çok ve öyle güzel şeyler var ki sayarak anlatmaya güç yetmez. Çay ve kahve setleri, aklınıza gelebilecek tüm bardak çeşitleri, en özel günlerde kullanacağınız kadehler, her derde deva kaseler var.

Bitmedi tabii ki! Bu markanın saklama grupları her evin ihtiyacı, sürahileri her sofranın baş tacıdır. Servis ürünleri şıkırdasın, sunum setleri düşman çatlatsın. Çeyizlik setleri her genç kızın başının gözünün nuru olsun.

Lav demek cam demek, cam demek Lav demek! Camın her halini görebileceğiniz marka 1994 yılından beri hayatımızda. Ürünleri de kalp atışımızda. Çok da duyarlı bir marka, çevreye zarar vermeden en az su ve en az elektrik tüketimini hedef alarak oldukça yaratıcı tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin her yerine ulaşabilen marka 130’dan fazla ülkeye ihraç yapıyor. Bu ülkelerin en başında ise İspanya, Fransa, Amerika, Belçika, Brezilya, Çin ve Filipinler yer alıyor. Her şeyin en ucuzunu üretip dünyaya satan Çin bile Lav ürünlerini kullanıyorsa varın gerisini siz düşünün artık.

Bu bilgi sizi şaşırttı mı, o zaman bunu duyunca ağzının bir karış açık kalacak. Kendi alanından kendi üretim teknolojisini üretebilen dünyadaki 3 firmadan biri Lav!

Lav ürünlerinin çokça tercih edilmesinin tek sebebi kalitesi ve muhteşem tasarımları değil elbette. Bu ürünler çok uygun fiyatlı. Marketlerde bakıp ay çok uygun alayım diyorsunuz değil mi? Siz bir de Lav’ın online satış sitesine bakın. Asıl uygun fiyatlar orada. Web sitesine girince bir bakmışsınız favori ürününüz kampanyaya girmiş. Her aya özel fırsat ürünleri de var. 3 al 2 öde kampanyası hiç bitmiyor zaten.

Yeni üyelere ilk alışverişte 10 TL indirim veriyor. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargonuz bedavaya geliyor. Neredeyse cebinizden hiç para çıkmadan toplayacaksınız vallahi bütün fabrikayı. Oh ne güzel!

Lav hem şık hem de uygun fiyatlı ürünlere sahip. Şirket olarak hem çevreci hem de oldukça aktif. Her şeyinizi Lav’dan alın onlar kazansın, bu zamanda bulunmaz böyle bir marka.

Aktif Lav Kuponları

Güncel Lav kuponları ve kampanyaları