lezzetli-hediye indirim kodu
Mağazayı Oyla

72 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Lezzetli Hediye İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Lezzetli Hediye indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 15 indirim kuponu

En son gelen 15 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Lezzetli Hediye İndirim Kodları 2024

Özel günlerde birbirinin neredeyse aynısı hediyeler vermekten sıkılanlar için yenilebilir hediye seçenekleri sunan platformlar öne çıkıyor. Lezzetlihediye.com da sevdiklerine klasik hediyeler sunmaktan ya da çiçek göndermekten sıkılanlara hitap ediyor. Doğum gününden yıl dönümüne her türlü özel günü Lezzetlihediye.com’un sunduğu meyve, kurabiye ve kek sepetleri ile mutlu edebilirsiniz. Yeni işe başlama, iş yeri açılışı, bebek sahibi olma gibi kutlanmaya değer durumlarda tebriklerinizi lezzetli hediye sepetleriyle iletebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Lezzetlihediye.com’un farklı gönderim amaçlarına özel aranjmanlarından birini seçmek ve lezzetli hediye indirim kodu ile avantajlı fiyatlarla siparişinizi vermek.

Lezzetlihediye.com aracılığıyla sipariş verilen tüm ürünler hijyenik şartlarda, taze olarak hazırlanıyor. Görsel açıdan beğeni toplayan sepetlerin içindeki tariflerin hiçbirinde katkı maddesi ya da koruyucular kullanılmadığından tüm ürünleri taze tüketmek önem taşıyor. Keklerin, kurabiyelerin, çikolataların içinde kullanılan tüm malzemeler Türk Gıda Kodeksi’ne uygun. Lezzetleriyle ağız tatlandıran hediyelerinizin hem içerikleri hem de hazırlanma süreçleri sağlık açısından kontrol altında tutuluyor.

Alternatif hediye arayışlarınıza çözümler sunan Lezzetli Hediye’nin kullanıcı dostu arayüzünde gönderim amacına göre filtreleme yapabilme özelliği var. Bu sayede doğum günlerine, yıl dönümlerine ve Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi diğer özel günlere yönelik lezzet sepetlerini ayrı ayrı görüntüleyebiliyorsunuz. Yeni işe başlama, terfi gibi durumlarda sevdiklerinizin sevincine Lezzetlihediye.com ürünleri ile ortak olabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerinizi tatlı hediyeler eşliğinde iletebilirsiniz. Tüm bunları yaparken siparişlerinize en içten dileklerinizin, sevgi sözcüklerinizin yer aldığı mesaj kartları da eklemeniz mümkün. Müşterileriniz ya da çalışanlarınız için hediyeler arıyorsanız Lezzetlihediye.com üzerinden kurumsal sipariş verebilirsiniz. Markanızın logosunu taşıyan kutularla kurumsal hediyelerinizin istediğiniz adreslere, istediğiniz tarihlerde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Lezzetlihediye.com’un farklı şehirlerde 10’u aşkın şubesi bulunuyor. Şubelerin olduğu şehirlerde saat 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler, aynı gün içerisinde alıcıya ulaştırılıyor. Tüm ürünler siparişten hemen sonra taze olarak hazırlandığı için aynı gün teslim edilen siparişlerin ortalama teslimat süresi üç saat sürüyor. 15.00’ten sonraki siparişler ise ertesi gün teslim ediliyor. Şubelerin olmadığı şehirlerde ise hediye siparişlerinin teslimatı 24-48 saat arasında gerçekleşiyor. Sipariş takibi özelliğiyle hediye siparişlerinizin teslimat durumunu takip etmeniz mümkün. Ayrıca sipariş süreci sonlandığında e-mail ya da SMS yoluyla otomatik olarak teslimat bilgisi tarafınıza iletiliyor. Sevdiklerine tatlı sürprizler yaparken avantajlı fiyatlara ulaşmak isteyenler lezzetli hediye indirim kodu kullanıyor. Siz de sayfamızı takip ederek güncel kod ve kuponları yakalama şansını bulabilirsiniz.

Aktif Lezzetli Hediye Kuponları

Güncel Lezzetli Hediye kuponları ve kampanyaları