little-caesars indirim kodu
Mağazayı Oyla

116 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Little Caesars İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Little Caesars indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Little Caesars İndirim Kodları 2024

Çocukların çok sevdiği, büyüklerin vazgeçemediği en özel anlarda sofranın baş tacı, en sıkışık durumda hayat kurtarıcı harika bir öğün pizza. İtalya’da doğup tüm dünyayı fetheden bu leziz yiyecek insan ırkının sonuna kadar bizlere eşlik edecek gibi görünüyor.

Neden pizzayı çok seviyoruz ki ve neden pizzayı sevmeyen tek bir kişi bile yok diye düşünüyoruz bazen. Çünkü pizza tek tip gibi görünse de aslında çok kişisel bir yiyecek. İstemediğiniz bir malzeme varsa çıkarıyorsunuz ya da en sevdiğiniz şeyleri hamurunun üstüne koyuyorsunuz.

İster vegan olun isterseniz tam bir etobur, pizza her şekilde size hitap ediyor. Sucuklu, salamlı, peynirli, mantarlı, karışık gibi klasik çeşitlerin yanı sıra patlıcanlı, tavuklu, kabaklı gibi yorumlanmış birçok çeşidi var. E bir de çok doyurucu bir hamuru var. Hem besleyici hem de sağlıklı.

Günümüzde dünyanın hemen her ülkesinde ve şehrinde adım başı 1 pizzacı var. Ama pizzayı yerken iyi bir seçim yapmak ve çok iyi restoranları tercih etmek gerekiyor. Bu konuda hayli iddialı olan ve uzun yıllardır kendini kanıtlamış çok sevdiğimiz bir pizza markası var. Little Ceasars!

Little Ceasars, 1959 yılında yeni evli bir çift tarafından kuruluyor. Michigan’da küçücük bir dükkanla bu işe başlayan Mike ve Marion IIitch şu anda 5 kıtada hizmet veren 3 uluslararası pizza markasından biri.

İsmi de çok ilginç! ‘Küçük Sezar’ anlamına geliyor. Markanın isim babası ya da annesi diyelim biz ona Marion oluyor. Biliyorsunuz ki Roma İmparatoru Sezar çok büyük başarılara imza attığı için ona Büyük Sezar deniliyordu. Marion da kocası Mike’ın böyle başarılara sahip olamayacağını düşünüp ona Küçük Sezar lakabını takmış. İlk dükkana da bu isim verilmiş. Görüyorsunuz ki Sezar’ın ismi bile yetiyor ve bu küçük restoran çok büyük işler başarıyor.

Gelelim Little Ceasars’ın neden bu kadar lezzetli pizzalara sahip olduğuna. Bir kere Little Ceasars’ta her şey çok taze, her şey günlük yapılıyor. Pizza hamurları asla 1 gün bile beklemiyor. Aynı tazelik kullanılan malzemeler için de geçerli. Bir de mükemmel bir lezzet yaratmak için sadece kendilerine özel bir şekilde üretilen %100 gerçek mozzarella peyniri kullanılıyor.

Şimdi bunları okuyunca siz de çok acıktınız ve canınız deli gibi pizza çekti değil mi? Hadi hemen Little Ceasars web sitesinden sipariş verin, en sevdiğiniz pizzayı yemenin tadını çıkarın.

Aktif Little Caesars Kuponları

Güncel Little Caesars kuponları ve kampanyaları