lizay-pirlanta indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Lizay Pırlanta İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Lizay Pırlanta indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Lizay Pırlanta İndirim Kodları 2024

Günümüzdeki evlilik sürecinde hiç sonu gelemeyecekmiş gibi görünen pek çok seremoni var. Söz, nişan, düğün, balayı, damat bohçası, gelin bohçası, gelin hamamı, kına gecesi, bekarlığa veda partisi ve daha neler neler… Bunların hepsinin başlangıcı ve en sürprizlisi de evlilik teklifi oluyor. Evlilik tekliflerinde neden tektaş takılır? Bu tektaş neden genelde pırlantadan oluşuyor? Neden teklifleri hep erkekler yapıyor, kadınlar da yapsa olmaz mı gibi pek çok soruya birazdan yanıt vereceğiz.

Şimdi öncelikle şu konuda bir anlaşalım. Neden evlilik teklifini hep erkekler yapıyor bunu biz de bilmiyoruz. Kadınların da yaptığı olmuştur ve pek çok örneği de var. Ama nedense genelde erkeğe kalıyor bu iş. Onların evliliğe ikna olması biraz daha zor olduğundan mıdır nedir bu hep böyle. Siz içinizden ne geliyorsa onu yapın. Sonu mutluluk olsun da diğer kısımlar biraz teferruat.

Gelelim tektaş ve pırlanta kısmına. Bir kere pırlanta tercihi yapılmasında kadınların mücevheri çok sevmesi yer alıyor. Ve yıllarca kullanılabilen, modası hiç eskimeyen, hayat boyu zarif bir şekilde taşınabilen eşsiz parçalar bunlar. İsteyen tabii ki kolye de takabilir ama yüzük olmasının sebebini biraz da gelenek ve görenekler belirliyor diyebiliriz. Çünkü toplum içinde bir kişinin evli olup olmadığını parmağındaki yüzükten anlarız. Evli olup alyans takmayan da olabilir ama biz hep genellemeler üzerinden yola çıkıyoruz. Pırlanta olmasının sebebi ise onun hammaddesi. Elmaslardan meydana gelen pırlantalar çok değerli madenler. Dünya üzerinde çok az bulunuyor ve fiyatları da oldukça pahalıya geliyor. Elmaslar, yerin taa derinliklerinden özenle çıkarılıyor. Genellikle volkanik bölgelerde bulunan bu değerli taşlar parlatılıp kesildikten sonra pırlantaya dönüşüyor. Elmasların yapı itibari ile şöyle bir özellikleri var. Tıpkı kar tanelerine benziyorlar. Her biri birbirinden farklı kimyasallara ve içeriklere sahipler. Yani sizin parmağınızdaki pırlantadan başka hiçbir yerde ve hiç kimsede yok. O sadece size özel.

İşte tam da bu yüzden erkekler evlilik teklifi yaparken tektaş bir pırlantayı tercih ediyor. Yani demek istiyorlar ki: ‘Sen benim için bu dünyada teksin, eşsizsin ve çok değerlisin.’ Çok güzel ve ince bir anlamı var bunun değil mi? Peki, en güzel pırlantaları da nerede bulabileceğinizi söyleyelim mi size? Tabii ki Lizay Pırlanta’da. 1978 yılında kurulan Lizay Pırlanta, bugün 50 tane mağazası ve 250’den fazla satış noktası ile mücevher tutkunlarının en sevdiği markalar arasında yer alıyor.

Pırlantanın her halini görebileceğiniz Lizay Pırlanta’da şık kolyeler, pırlanta bileklikler, farklı tasarımlarda küpeler, yüzükler ve birkaç üründen oluşan setler mevcut. Genellikle kadınlara yönelik bir marka olsa da erkekler için bileklik, tespih, kolye ve yüzük gibi seçenekler de sunuyor. Bir de çocuklarımız var elbet. Çocuklara yönelik yaka iğnelikleri, nazar boncukları, minik künye ve küpeler var. Yeni doğanlara hediye olarak bunlar çok tatlı ürünler. Lizay Pırlanta indirim kodu ile alışveriş yapmak da çok avantajlı. Online satış sitesine baktığınız zaman pek çok ürün size indirimli olarak sunuluyor. Aldığınızın ürünlerin yanında çeşitli hediyeler veriliyor. Siteye üye olduğunuz zaman size özel günlerde farklı sürprizler de yapmayı ihmal etmiyorlar.

Lizay Pırlanta’nın size yaptığı sürprizleri siz de sevdiklerinize yapmaya ne dersiniz? Anneler günü, Babalar günü, doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü hatta çocuğunuzun mezuniyet gününe özel harika hediyeler seçebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etme yolunda Lizay Pırlanta yanınızda emin adımlarla ve en şık hali ile sizinle birlikte yürümeye hazır.

Aktif Lizay Pırlanta Kuponları

Güncel Lizay Pırlanta kuponları ve kampanyaları