loccitane indirim kodu
Mağazayı Oyla

120 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Loccitane İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Loccitane indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Loccitane İndirim Kodları 2024

Günümüzde insanın doğaya verdiği zararı başka hiçbir şey vermedi. Özellikle üretim yapan pek çok firma ve şirket doğayı yarınlar yokmuşçasına kullanıyorlar ve kirletiyorlar.

Çok az sayıda marka tabiata ve hayvanlar da dahil olmak üzere içindeki her şeye değer verip ona göre bir üretim sistemi ile çalışıyor. Bu özel markaların en başında gelenlerden biri de L’Occitane!

L’Occitane bildiğiniz üzere kişisel bakım ve kozmetik ürünleri sunan bir marka. İçerikleri öyle doğal ki kişisel bakımına önem veren pek çok kişi bu markayı tercih ediyor.

L’Occitane Fransa’nın Provence bölgesindeki Manosque kasabasında büyük bir tesis ile ürünlerini üretiyor. Bu bölgedeki bitki özleri L’Occitane’in kalbi ve ana damarı diyebiliriz. Bölgedeki çiftçilerle ve yerel yetiştiricilerle iş birliği yaparak doğal üretim meydana geliyor. Bu ürünlerin hiçbirinde paraben, hayvansal ürünler ya da mineral yağlar da kullanılmadığı için doğaya hiç zarar verilmiyor. Şunu da kesinlikle belirtmeliyiz ki L’Occitane asla ürünleri hayvanlar üzerinde denemiyor.

Markanın ortaya çıkışı da hayli güzel bir hikaye. Sadece 23 yaşındaki Oliver Baussan adlı bir genç Fransa’da yaşadığı Provence bölgesinde yetişen biberiye bitkisini keşfeder. Bu bitkinin yağlarının tedavi edici olduğunu gözlemler. Daha sonra bunu damıtarak bölgenin küçük marketlerinde satmaya başlar. Bitki insanlara o kadar şifa verir ki işler büyür.

Yağlardan sonra sabunlar, sabunlardan sonra kremler derken bugün 500’ü aşkın ürün L’Occitane’de tüm doğallıyla hayat bulur. Zaten şu anda web sitesine baktığınızda öyle güzel bir kategori biçimi var ki L’Occitane’in popülizme değil ihtiyaca hizmet veren bir marka olduğunu hemen anlıyorsunuz.

L’Occitane web sitesinde ihtiyaçlara göre ürün seçiyorsunuz. Yaşlanma karşıtı, kuru ciltler için, nemlendirici, besleyici, rahatlatıcı, aydınlatma, renk dengesi, gözenek sıkılaştırma, arındırıcı gibi pek çok seçenek var. Sizin vücudunuzun neye ihtiyacı varsa siz ona göre bir seçim yapın.

L’Occitane’in bünyesinde ne gibi ürünler var derseniz hadi birlikte bakalım. Cilt bakımı, makyaj ürünleri, el bakımı, vücut bakımı, saç bakımı, özel kokular ve parfümler, erkeklere özel ürünler, seyahat ürünleri, hediyelikler ve pek çok koleksiyon sitede mevcut.

Bu markadan alışveriş yapacak olursanız mutlaka L’Occitane online satış sitesini size tavsiye ediyoruz. Çünkü burada asla kaçırmak istemeyeceğiniz harika fırsatlar var. %40 varan indirimler, bir ürün alınca yanında başka bir ürün hediye gibi kampanyalar sizi sık sık şımartacak.

Siz de L’Occitane’e üye olun ve doğanın tadını çıkarın.

Aktif Loccitane Kuponları

Güncel Loccitane kuponları ve kampanyaları