luis-bien indirim kodu
Mağazayı Oyla

134 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Luis Bien İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Luis Bien indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Luis Bien İndirim Kodları 2024

“Dünyayı güzelleştiren marka” sloganıyla yola çıkan Luis Bien, 2014 yılında kuruluyor. % 100 Türk sermayesi ile kurulduğunun altını çizen marka, kişisel bakım için yaratıcı ve etkili çözümler sunacak ürünler üretmeyi hedefliyor. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyüyor ve satış ağını da genişletmeye devam ediyor. Luis Bien etiketli kozmetik ürünleri; Amerika Birleşik Devletleri’nden Irak’a, Çin’den Almanya’ya, Dubai’den Hollanda’ya 70’den fazla ülkedeki marketlerde, eczanelerde yerini alıyor. Markanın ürünlerini ülkemizde ise Gratis, Migros, Kipa, Macro Center, Rossmann, Winkelen, Watsons, Evkur gibi mağazaların kozmetik reyonlarında ve eczanelerde bulabilirsiniz. Marka, 800’den fazla satış noktasının dışında ayrıca luisbien.com adresinde de tüketicilerle buluşuyor. Kozmetik alışverişlerinizde indirim kazanmak için Luis Bien indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Luis Bien ürünleri, GMP sertifikasıyla ISO standartlarına uygun tesislerde üretiliyor. Tüm aşamalarda üstün kalite testlerinden geçen kozmetik ürünleri, sonrasında tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Erkek ve kadınlara özel kozmetik seçenekleri, saç bakımından cilt bakımına kadar pek çok kategoride yer alıyor. Saç bakımı kategorisinde; spreyler, wax’lar, saç boyaları, şampuanlar, kremler, bakım yağları ve serumları bulabilirsiniz. Bu ürünlerle saçlarınızı şekillendirebilir ya da bakım rutinleri oluşturabilirsiniz. Cilt bakımı kategorisinde ise farklı içeriklere sahip maskeler, serumlar, kaş – kirpik yağları, göz kremleri, peeling’ler, nemlendiriciler, bronzlaştırıcılar, sabunlar, tüy dökücü ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlara özel cilt bakım ürünleri ile daha sağlıklı görünen, ışıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz.

Luis Bien’in natürel bakım ürünleri, tercihini daima doğallıktan yana kullananlara hitap ediyor. Markanın natürel bakım serisinde de cilt ve saç bakımı ürünlerine göz atabilirsiniz. Doğal saç bakım yağlarından sabunlara, makyaj temizleyicilerden badem yağı gibi pek çok çeşit doğal yağa kadar çeşitli doğal içerikleri ürünleri Luis Bien aracılığıyla satın alabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini çeşitli indirimler ve avantajlarla satın almak için Luis Bien indirim kuponları ve kodlarından yararlanabilirsiniz.

Luis Bien dönem dönem yaptığı indirimler ve kampanyalar ile müşterilerini memnun ediyor. Bunun yanında Luis Bien indirim kuponları ile de çeşitli indirimler ve avantajlar sunuyor. Sadece online kozmetik mağaza üzerinde kullanabileceğiniz bu kuponlar sepete eklediğiniz ürünleri satın alma aşamasına getirdiğinizde kullanılabiliyor. Ödeme sayfasında yer alan indirim kodu alanına Luis Bien indirim kodunu yazarak birbirinden avantajlı fırsatları aktive edebilirsiniz. En son eklenen, en güncel Luis Bien indirim kodu ve kuponları için sayfamızı takip edebilirsiniz. Markanın tüm kuponlarını incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Aktif Luis Bien Kuponları

Güncel Luis Bien kuponları ve kampanyaları