mac-cosmetics indirim kodu
Mağazayı Oyla

102 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

MAC Cosmetics İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel MAC Cosmetics indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

MAC Cosmetics İndirim Kodları 2024

MAC Cosmetics, 1984 yılının mart ayında Frank Toskan ve Frank Angelo tarafından Kanada’nın en büyük şehri Toronto’da kuruluyor. Marka, fotoğrafçı ve makyaj artisti Frank Toskan’ın sektörün eksiklerini ve ihtiyaç duyduğu noktaları hesaba katarak yepyeni bir pazar alanı yaratma ihtiyacı ile ortaya çıkıyor. Kimyager Victore Casele ile yepyeni formüller ve renkler üzerine çalışmaya başlayarak daha ilk yıllarda ilgi odağı olmaya başarıyor. Ürünlerini ilk olarak Kanada’daki BAY adlı bir mağazada satışa sunan MAC Cosmetics, zamanla kendi mağazalarında satış yapmaya başlıyor. Bugün yüzlerce mağazasıyla onlarca ülkede, renk ya da cinsiyet ayrımı yapmaksızın tüm makyajseverlerle buluşuyor. Makyaj malzemesi satın almak istiyorsanız MAC Cosmetics indirim kodu ve kuponlarını kullanarak bu başarılı markanın ürünlerine daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

1996 yılında dünyaca ünlü kozmetik markası Estee Lauder ile ortak olan MAC Cosmetics, 1998’de tamamen dev şirketin himayesi altında giriyor. Bu satın alma sonrası daha da büyüyen ve cirosu da yükselen marka, profesyonel makyaj artistlerinin hizmet verdiği mağaza ağını daha da genişletiyor. Tarihi boyunca Prenses Diana’dan Mariah Carey’e, Madonna’dan Linda Evangelista’ya, Janet Jackson’dan Naomi Campbell’a kadar pek çok sanatçının severek kullandığı makyaj markalarından oluyor. Ünlü ve tanınmış isimlerle iş birlikleri de yapan markanın özel koleksiyonlar yaptığı kişiler arasında; RuPaul, Aaliyah, Nicki Minaj, Mariah Carey, Ellie Goulding, Jeremy Scott, Sia ve Rihanna da var. MAC Cosmetics’in Türkiye’de iş birliği yapıp birlikte bir makyaj seti ya da koleksiyonu hazırladığı isimler ise Merve Özkaynak ve Duygu Özaslan.

MAC Cosmetics ürünleri; makyaj, baz, cilt bakımı, fırça, makyaj aksesuarı ve parfüm ana kategorileri altında yer alıyor. Makyaj kategorisinde; göz, dudak ve yüzünüz için ihtiyaç duyacağınız tüm makyaj malzemelerini bulabilirsiniz. Ayrıca profesyonel makyaj malzemelerini de bu kategori altından inceleyebilirsiniz.

Makyajınızı kusursuz göstermek için temiz ve pürüzsüz cilde ihtiyacınız var. Makyaj için kusursuz bir zemin hazırlayacak baz ve cilt bakım ürünlerini aynı kategori altından görüntüleyebilirsiniz. Makyaj yaparken ürünleri daha doğru kullanmak, dağıtmak ve sabitlemek için fırça ve aksesuarları da MAC Cosmetics aracılığıyla satın alabilirsiniz. Tüm bu ürünleri avantajlı indirimler ve çeşitli fırsatlarla satın alabilmek için MAC Cosmetics indirim kuponları için hazırlanan kodları kullanabilirsiniz.

MAC Cosmetics indirim kodu ve kuponlarını kozmetik markasının online alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz. Tüm MAC Cosmetics indirim kuponları için sayfamıza göz atabilir, yeni kuponlar için sayfamızı takibe alabilirsiniz.

Aktif MAC Cosmetics Kuponları

Güncel MAC Cosmetics kuponları ve kampanyaları