marks-and-spencer indirim kodu
Mağazayı Oyla

197 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Marks and Spencer İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Marks and Spencer indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Marks and Spencer İndirim Kodları 2024

Bilinenin aksine hem giyim hem de yiyecek markası olarak yola çıkan Marks & Spencer, merkezi Westminster’da bulunan bir İngiliz perakende markası. 1884 yılında Michael Marks ve Thomas Spencer tarafından Leeds’te kurulan markanın adı, kurucularının soyadlarının birleşiminden geliyor. Marks & Spencer’ın 615’i sadece yiyecek satan 959 mağazası Britanya’da bulunuyor. 2019 yılı itibariyle dünya üzerinde 1463 satış noktası olan Marks & Spencer, sadece fiziksel mağazalarıyla değil online mağazalarıyla da dünyanın her yerinde müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. Siz de firmanın ürünlerine ulaşmak için Marks & Spencer indirim kodu kullanabilir, avantajlı alışverişin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.

Asırlık Tecrübesiyle Marks & Spencer

1800’lü yılların sonunda İngiltere’ye gelen Michael Marks, girişimci ruhunun yansımasını açtığı ilk marketle gösteriyor. Ancak bu marketin sürdürülebilir olması için bir ortağa ihtiyacı olduğunun bilincinde olan Marks, 1894 yılının eylül ayında o zamanlar kasiyer olan Thomas Spencer ile ortak oluyor ve dünya devi Marks & Spencer markasının temeller atılmış oluyor. Michael Marks’ın satış becerileriyle Tom Spencer’ın yönetim becerileri bir araya geliyor ve ziyaretçilerin bir şey almasını zorunlu tutmayan “Penny Bazaar” kuruluyor. Bu durum günümüz için olağan olsa da o dönem için hayli devrimsel bir gelişme olarak görülüyor. Kurulduğu ilk günden beri sektöre yenilikçi fikirleriyle damga vuran markanın ürünlerine Marks & Spencer indirim kuponu ile ulaşabilirsiniz.

1900’lerin başında rakiplerini satın almaya başlayan Marks & Spencer, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Rakipleriyle kıyaslandığında en büyük farkı, ürünlerini sergilemek olan marka, onları tezgah arkasına saklamayı değil müşterilerine göstermeyi tercih ederek yenilikçi yanını bir kez daha ortaya koyuyor. 1920’lerde şimdi satmakla ünlü olduğu iç çamaşırı modellerini satmaya başlıyor. Yapılan araştırmalara göre bugün her üç kadından biri Marks & Spencer sütyeni giyiyor. Bu başarısını ürettiği iç çamaşırlarının kalitesine borçlu olan Marks & Spencer, İkinci Dünya Savaşı ile birlikte zor dönemler geçirse de kısa sürede toparlanıyor. O zamanki sınırlamalara uygun kıyafetler tasarlamaya başlayan markanın ürünleri hükümet tarafından da onay alıyor.

1950’li yıllarda eski güçlü günlerine dönen Marks & Spencer, sadece kıyafet sektöründe değil yemek sektöründe de adından söz ettirmeye başlıyor. Taze ürün satışının yeni yollarını keşfetmeye çalışan marka, o dönem dondurulmuş ürünleri kendi yöntemiyle satarak müşterilerini dondurulmuş, taze et ile buluşturmayı başarıyor. 1999 yılına geldiğimizde ise artık online mağazasını açan marka, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Günümüzde dünya üzerindeki mağaza ve restoranlarıyla hizmet vermeye devam eden Marks & Spencer’ın ürünlerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak için Marks & Spencer indirim kodu kullanarak online mağazası üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Marks & Spencer Ürünleri

Bir asrı geçkin tecrübesiyle Marks & Spencer; online mağazasında kadın, erkek, iç giyim, çocuk ve bebek, kozmetik, ev ve dekorasyon kategorilerinde hizmet veriyor. Marks & Spencer güvencesiyle sahip olabileceğiniz ürünler, bu kategorilerde sizleri bekliyor. Dilerseniz pantolondan tuluma, iç çamaşırından oda kokusuna dilediğiniz her ürüne Marks & Spencer indirim kuponu kullanarak çok daha ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kadın ve erkek kategorilerinde tarzınızdan ödün vermeden rahat hissedebileceğiniz pantolon, gömlek, tişört, kazak ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Her mevsime uygun Marks & Spencer koleksiyonları, yaşamınızın her anında sizin en iyi eşlikçiniz oluyor. Stil sahibi kadın ve erkeklerin tercihi Marks & Spencer ürünlerini hemen inceleyebilir, beğendiğiniz tüm ürünlere Marks & Spencer ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Marks & Spencer sadece kadın ve erkekleri değil bebek ve çocukları da düşünüyor. Onların hassas ciltlerini düşünen yumuşacık kıyafetler ve aksesuar modellerini çocuk ve bebek kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca onlarla birlikte giyebileceğiniz takım ürünleri de yine bu kategoride bulabilir, hem size hem çocuklarınıza yakışacak modellere Marks & Spencer indirim kodu ile ulaşabilirsiniz.

Aktif Marks and Spencer Kuponları

Güncel Marks and Spencer kuponları ve kampanyaları