maybelline indirim kodu
Mağazayı Oyla

98 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Maybelline İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Maybelline indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Maybelline İndirim Kodları 2024

Markaların öyküsünü merak edenlerden misiniz siz de? Onlar da tıpkı insanlar gibi doğuyorlar, büyüyorlar ve gelişiyorlar. Bazılarının çok ilginç ortaya çıkış öyküsü var. Bazılarının da isimlerinin bambaşka masalsı bir hikayesi oluyor. Birkaç tanesini okuduktan sonra insan hepsine bir göz gezdirmek istiyor.

Marka hikayesini duyduğumuzda en çok şaşırdıklarımızdan biri de dünyaca ünlü bir New York markası olan Maybelline. 1 asırdan fazla zamandır hayatımızda olan Maybelline oldukça ilginç bir tesadüfle ortaya çıkmış.

Bir kimyager olan Tom Lyle Williams kız kardeşi için ilginç bir karışım hazırlıyor. Kirpiklerin daha uzun ve siyah görünmesi için vazelinle kömür tozlarını bir araya getiriyor. Bu karışım Tom Lyle Williams için oldukça gelecek vaat etmiş ki laboratuar ortamında daha sağlıklı olması ve göze zarar vermemesi için gerekli müdahaleleri yapmış. Hemen de paketleyip satmaya başlamış.

Artık nasıl bir rağbet gördüyse o zamanki kadınlar tarafından sıra bu ürüne isim bulmaya gelmiş. Bizim kimyagerin kız kardeşinin adı Mabel. Maybelline, Mabel ve vaseline kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşmuş. Şimdi anladınız mı dünyanın en iyi maskaralarından birinin neden Maybelline olduğunu. Bu arada anlattığımız şeyler aynı zamanda maskaranın da tarihini oluşturuyor.

Tarihte belki de ilk maskarayı kullanan güzel Mabel acaba markanın bugünkü günlerini hayal edebilir miydi? İhtiyaçlarının sesini dinleyen, daha güzel görünmek için emek harcayan ve tüm kadınlara maskara gibi olmazsa olmaz bir şeyi bizlere hediyen bu tatlı kadına kocaman bir teşekkürü borç biliyoruz.

Maybelline markasına pek çok satış noktasında ve AVM’de rastlayabilirsiniz. Fakat biz yine de size online satış sitesine tıklamanızı öneriyoruz. Çünkü bu sitede gezinmek her şeyden önce size çok keyif verecek. Renkli, dinamik, canlı ve oldukça dikkat çekici bir sitesi var Maybelline’in.

Bu sitede göz, ten ve dudak adında kategoriler var. Buradan dilediğiniz ürünü seçip sepetinize atabilirsiniz. Makyaj temizleme ürünleri ise diğer isimli başlıkta toplanmış.

Gelelim Maybelline web sitesinin en eğlenceli kısmına. Öncelikle burada size yardımcı olacak makyajla ilgili çok iyi tüyolar var. Yüzünüze en uygun kaş modeli nedir, burnumu nasıl daha küçük gösterebilirim, yüzüm çok yorgun bunu makyajla nasıl kapatabilirim gibi sorulara harika çözümler sunuyorlar.

Makyaj trendleri isimli ayrı bir başlıkta ise günün modasına uygun makyajlar nasıl yapılmalı tek tek anlatılmış. Geldik asıl bombaya. Maybelline’de sanal makyaj diye bir şey var. Sitedeki bir ürünün sizin teninizde ve yüzünüzde nasıl duracağını web sitesinden görebiliyorsunuz. Nasıl mı?

Önce web sitesini bir fotoğraf yükleyin. Hali hazırda yoksa canlı kamerayı açıp hemen fotoğrafa da çekebilirsiniz. Fotoğrafınız ekrana geldikten sonra göz, ten ya da dudak ürünlerinden hangisini istiyorsanız seçin. Sistem ürünü hemen fotoğrafınıza uyguluyor ve siz satın almadan önce ürün sizde nasıl duruyor görebiliyorsunuz. Bu sistem harika bir şey değil mi? Yahu dijital bir çağda yaşamak ne kadar güzel ve avantajlı. İyi ki gördük bu günleri. Ama burada Maybelline markasının hakkını da yemeyelim. Ne güzel düşünmüşler.

Maybelline markasını daha yakından izlemek için markanın sosyal medya hesaplarını takip edin. Facebook, Instagram ve Youtube’da bulunan özel paylaşımlarla markaya dair en güncel haberleri öğrenebilir, indirim ve kampanyaları herkesten önce duyabilirsiniz.

Siz de kirpikleriniz gökyüzüne kadar ulaşsın istiyorsanız ve makyajınızla herkesin size hayran kalmasını hayal ediyorsanız Maybelline ürünlerini kullanın ve Maybelline’in makyaj önerilerine mutlaka kulak verin. Ne diyordu reklamda? Belki de sırrı Maybelline…

Aktif Maybelline Kuponları

Güncel Maybelline kuponları ve kampanyaları