mcafee indirim kodu
Mağazayı Oyla

132 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

McAfee İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel McAfee indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

McAfee İndirim Kodları 2024

Hiçbir insanın, ürünün ya da kuruluşun siber suçlarla tek başına mücadele etmemesi gerektiğine inanan McAfee, şirketin temellerini “birlikte çalışma” fikri üzerine kuruyor. Birlikte çalışan ürünler ve birlikte çalışan kuruluşlar sayesinde bu iş birlikçi anlayışı müşterilerine, iş ortaklarına ve hatta rakiplerine bile yaymayı hedefleyen McAfee, dijital dünyanın en büyük meydan okumasını kabul ediyor ve siber suçlar için ürün geliştirmeye devam ediyor. Siz de McAfee’nin ürünlerine ulaşmak için McAfee indirim kodu kullanabilir, siber güvenliğiniz için doğru adımı bugün atabilirsiniz.

McAfee Hakkında

1987 yılında McAfee Associates, Inc. olarak kurulduğundan beri siber güvenlik alanında hizmet vermeye devam ediyor. Adını kurucusu John McAfee’den alan şirketin merkezi Santa Clara’da bulunuyor. 1994’te John McAfee’nin istifasından sonra 1997 yılında McAfee Associates, Network General, PGP Corporation ve Helix Software birleşmesi olan Network Associates kuruluyor. 2004 yılına geldiğimizde ise bir BMC iştiraki olan Magic Solutions projesinin Remedy’ye satılmasıyla yeniden yapılanmaya gidiyor. Aynı yıl Sniffer Technologies projesini de Network General’a satan McAfee Associates, ismini yeniden McAfee yaparak yazılım alanındaki gücünü tüm dünyaya gösteriyor.

Açık kaynaklı yazılım alanındaki etkisini göstermek için ise TIS Labs, NAI Labs, Network Associates Laboratories ve McAfee Research’ü kuran McAfee, sonraki yıllarda FSA Corporation’ı satın alarak müşterilerine sunduğu güvenlik modellerini çeşitlendirmeyi başarıyor. Bu sayede güvenlik duvarı, dosya şifreleme ve ortak anahtar altyapısı alanında kendini geliştiren McAfee’nin ürünlerine McAfee indirim kuponu ile çok daha avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

2010 yılının ağustos ayında Intel, McAfee’yi 48 milyon dolara satın alacağını duyuruyor ve 2014 yılına geldiğimizde Intel CEO’su Brian Krzanich, şirket isminin McAfee Security’den Intel Security’ye çevrildiğini ilan ediyor. Ancak 2016 yılı itibariyle ürünler hala McAfee adı altında çıkarılmaya devam ediyor. 2017 yılında Intel bünyesinden çıkan şirket, siber güvenlik alanında dünyanın her yerinden müşterisine hizmet vermeye devam ediyor. Siz de köklü bir geçmişe sahip McAfee’nin ürünlerine sahip olup siber güvenliğinizi sağlamak için bu sayfadan alabileceğiniz McAfee indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Sanal İhtiyaçlarınıza Uygun McAfee Ürünleri

Dünyayı siber tehditlerden koruma misyonuyla yola çıkan McAfee, bu tehditlerin yalnızca bilgisayarlarda değil dijital dünyanın her yerinde gezindiğinin farkında. McAfee’nin bu farkındalıkla geliştirdiği ürünler, dünyanın her yerinden bireylere ve kurumlara yardımcı olmaya devam ediyor. Siz de McAfee’nin sunduğu ürünleri web sitesi üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz McAfee indirim kuponu kullanarak daha kazançlı bir alışveriş yapmanız da mümkün.

Kendini aile, topluluk ve ulusların güvenliğini sağlamaya adamış McAfee, tüketicilere ve kurumlara yönelik paketleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bireysel olarak siber güvenliğinizi sağlamak isterseniz McAfee’nin tüketicilere yönelik paketleri sizin için ideal. McAfee’nin 10 cihaza kadar koruma sağlayan aylık ya da yıllık paketleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her dijital ortam için tam koruma sağlayan McAfee Total Protection yazılımı güvencesiyle sunulan bu paketlerle sanal dünyada güvenli bir şekilde gezinmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak şirketiniz için bir siber güvenlik önlemine ihtiyacınız varsa, McAfee’nin kurumlara yönelik tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken “Kurumlara Yönelik” sayfasını inceleyip ihtiyaçlarınızı çıkardıktan sonra McAfee ekibiyle iletişime geçmek. Hem bireysel hem kurumsal ihtiyaçlarınız için satın alma işleminden önce ücretsiz deneme de yapabileceğinizi unutmayın. Üstelik bir girişiminiz varsa, McAfee’nin girişimlere özel sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. McAfee ürünlerinden size uygun olanı satın almak için sayfada görüntüleyebileceğiniz McAfee indirim kodu ya da kuponlarından faydalanabilirsiniz.

Aktif McAfee Kuponları

Güncel McAfee kuponları ve kampanyaları