microsoft indirim kodu
Mağazayı Oyla

97 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Microsoft İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Microsoft indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Microsoft İndirim Kodları 2024

4 Nisan 1975 tarihinde Bill Gates ve Paul Allen tarafından kurulan Microsoft, bir teknoloji şirketi olarak dünya çapında hizmet veriyor. En büyük adımını kişisel bilgisayar sektörü için geliştirdiği MS – DOS işletim sistemi ile yapan marka, bu işletim sistemini Microsoft Windows işletim sistemine yükselterek alanında lider olmayı başarıyor. LinkedIn ve Skype gibi önemli markaları da satın alarak bünyesine katan Microsoft, bugün teknolojinin pek çok alanında kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya ve dünyanın en büyük şirketleri arasında olmaya devam ediyor. Ofis uygulamalarından oyunlara ihtiyacınız olan tüm Microsoft ürün ya da hizmetlerini daha uygun fiyata satın almak için Microsoft indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Microsoft, 1995 yılında Windows işletim sisteminin ilk sürümü olan Windows 95’i yayınlıyor. Bu sürümü sırasıyla XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10 sürümleri takip ediyor. Her sürümde daha kullanıcı dostu bir tasarım ve arayüz hazırlamayı hedefleyen marka, işletim sisteminin yanında farklı yazılımlarıyla da öne çıkıyor. Microsoft Office, Xbox, Outlook, OneDrive, Skype, Azure gibi çeşitli yazılımlar ve uygulamalar, kişisel ya da kurumsal çözümler sunarak işlerinizi çok daha kolay bir şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Marka, Microsoft Store adını verdiği online mağazasında Xbox oyunlarını, yazılımlarını ve uygulamalarını satışa sunuyor. Xbox oyun konsolunda ve Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynayabileceğiniz yüzlerce oyunu oyun tutkunlarının beğenisine sunuyor. Office ve işletim sistemlerinin son versiyonlarını da satın alabileceğiniz online mağaza, ev ve iş yerleri için farklı paketler sunarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyor. Markanın aynı zamanda Visual Studio, Project ve Visio gibi çeşitli profesyonel yazılımları da bulunuyor. Windows ve Windows Phone için ücretli ve ücretsiz çeşitli yazılımları da Microsoft online alışveriş mağazasında bulabilir, planlayıcıdan müzik dinleme araçlarına kadar pek çok uygulamayı ücretli ya da ücretsiz olarak cihazınıza kaydedebilirsiniz. Sadece Windows’un geliştirdiği uygulamaları değil Whatsapp, Spotify, Netflix, Facebook, iCloud gibi popüler uygulamaları da burada bulabilirsiniz. Microsoft indirim kodu ve kuponları sayesinde satın almak istediğiniz ücretli yazılım ve uygulamalara daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Microsoft indirim kuponları ile ilgili kampanya dahilinde geçerli olan ve Microsoft Store’da satışa sunulan uygulamalar için avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ödeme aşamasında verilen kodu kullanarak indirimi aktif hale getirebilirsiniz. Faydalanabileceğiniz tüm Microsoft indirim kodu ve kuponlarını görmek için sayfamızı inceleyebilir, bizi takip ederek marka için hazırlanan tüm fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Aktif Microsoft Kuponları

Güncel Microsoft kuponları ve kampanyaları