miele indirim kodu
Mağazayı Oyla

117 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Miele İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Miele indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Miele İndirim Kodları 2024

Miele 1899 yılında Almanya’da kurulmuş, elektrikli süpürge, kahve makinaları, bulaşık makinaları, buzdolabı gibi çok çeşitli ev aletleri üreten dev bir aile şirketidir. Başladığı ilk günden bu yana vizyonu ve kalitesi ile büyüyen firmanın  bugün tüm dünyada 50’nin üzerinde ülkede kendi satış ve pazarlama şirketleri, 50 civarındaki ülkede de distribütörleri bulunmaktadır.

“Zamanın Ötesinde Kalite” sloganıyla 120 yıldan beridir son teknoloji ürünler tasarlayan ve üreten Miele, yeniliği zanaatkarlıkla birleştirmektedir. Tasarımlarında gösterilen titizlikle her ayrıntıya önem verilen cihazlar, üretimde gösterilen özen ve kullanılan kaliteli malzeme sayesinde,müşteriler tarafından uzun süre güvenle kullanılabilmektedir.

10.000 saatlik testler sonucu ürünler dayanıklılıkları ile gerçekten sürdürülebilir olduklarını kanıtlamaktadırlar. Yıllar boyunca tek bir ürün kullanılması halinde neler olabileceğini düşünün: Daha az su, daha az deterjan, daha az para, daha az enerji. Siz de Miele’nin dünyasına katılarak hem çevreye hem de bütçenize yardımcı olmak isterseniz şimdi tam zamanı. Miele kupon kodu indirimlerinden yararlanarak markanın yıllara meydan okuyan ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Evdeki Yardımcınız

Miele firması, elektrikli süpürgeler, pişirme cihazları, kahve makinaları, çamaşır ve kurutma makinaları, buharlı ütüler, bulaşık makinaları, buzdolapları, içecek dolapları ve tüm bu cihazlarda kullanabileceğiniz temizlik ürünleri ve bakım ürünleri üretmektedir. Her biri yüksek kalitede ve özenle üretilen bu cihazlar, kullanım kolaylıkları ve uzun ömürleri sayesinde, bir kez aldıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceğiniz ürünler olacaktır.

Bir elektrikli süpürge mi gerekli? Classic C1 Junior 800 W çekiş gücü, hava filtresi ve 5.9 kg ağırlığı ile 9 m2’lik bir çapta her işinizi yapan en büyük yardımcınız olabilir. Yoksa robot süpürge mi istiyorsunuz? Ev içi haritalama, mobilya  koruma teknolojisi, ön kamera  ve zamanlayıcı kontrolü ile eviniz temizlenirken siz televizyonunuz izleyebilirsiniz. Miele black friday kampanyasından satın alabileceğiniz yukarıdaki ürünlere ek olarak kablosuz süpürgeler ve toz torbasız süpürgeler ile eviniz her zaman temiz kalacak.

Servis ve Bakım Kolaylığı

Nereden olursa olsun satın aldığınız Miele ürünleri, tek elden gönderilmekte ve kurulumu yapılmaktadır. Bir telefon uzağınızdaki müşteri hizmetleri ile görüşerek teslimat için tarih kararlaştırdığınızda; ürünler belirlediğiniz adrese getirilecek, paketinden çıkarılacak, hemen kullanabilmeniz için kurulumu yapılacak ve ambalaj ve paketleme malzemesi imha edilecektir. Sizi beklemekten ve endişelenmekten kurtaran bu kolaylık sayesinde, günlük programınız bozulmadan yaşantınızı sürdürebilirsiniz.

Cihazlarınızda meydana gelen herhangi bir arıza durumunda ise yetkili servislere haber vermeniz yeterli olacaktır. Cihazınızın bakım ve onarımında her zaman orijinal Miele yedek parçaları kullanılmaktadır. Böylelikle ürününüz yıllar boyunca ilk günkü performansıyla çalışmaya devam edebilmektedir.

Ayrıca Miele’nin servis paketlerinden de faydalanabilirsiniz. Exclusive Care programında Miele uzmanları tarafından gerçekleştirilen bakım hizmeti sonrası cihazınız 1 yıl boyunca servis garantisi altına alınmaktadır. Seçtiğiniz Miele cihazınızı, Miele indirim kodu ile satın alabileceğinizi unutmayın. Aldığınız üründe sunulan garanti uzatma teklifini de ayrıca düşünmelisiniz.

Aktif Miele Kuponları

Güncel Miele kuponları ve kampanyaları