modanisa indirim kodu
Mağazayı Oyla

99 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Modanisa İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Modanisa indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 22 indirim kuponu

En son gelen 22 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Modanisa İndirim Kodları 2024

2011 yılının Anneler Günü’nde kurulan Modanisa, kurulduğu günden beri inancına göre bir giyim tarzı benimseyen kadınların kıyafetlerinin içinde öz güvenli hissetmesi için çalışmalarına devam ediyor. Siz de Modanisa’nın her tarza uygun ürünlerine sahip olmak için Modanisa indirim kodu kullanarak alışverişinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Modanisa Hakkında

Modanisa, 2011 yılında kurulduğundan beri tesettürlü kadınların tam istediği gibi görünerek iyi hissetmeleri için onlara alternatifler sunuyor. İstanbul’da doğan markanın şu an 130 farklı ülkeden müşterisi mevcut. Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde yayın yapan marka, dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderiyor. Ayrıca hızla gelişen ve değişen dünyada dijitalleşmenin öneminin farkında olan marka, dünyanın her yerinden muhafazakar giyimi benimsemiş 16 milyon ziyaretçisine uygulama, mobil ve masaüstü platformlardan da ulaşmayı başarıyor. Tesettür giyimin öncüsü Modanisa’nın ürünlerine Modanisa indirim kuponu ile ulaşmak için sayfamızdaki kupon seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yaş ortalaması 28 olan Modanisa’nın her millet ve kültürden oluşan geniş bir hedef kitlesi var. Müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip eden ve onları tanıyan Modanisa, 650’den fazla markanın 70 binden fazla ürününü onlarla buluşturuyor. Üstelik düzenlediği moda haftası etkinlikleriyle küresel bir oyuncu olduğunu da kanıtlıyor. 2016’da İstanbul’la başlayıp 2017’de Londra ve Dubai ile devam eden moda haftası yolculuğuna 2018’de Endonezya’da sponsorluğunu üstlendiği Jakarta Modest Fashion Week ile devam ediyor.

Modanisa, tüm bu yoğun çalışmalarının karşılığını ödüllerle alıyor. Uluslararası bir haber kuruluşu olan Reuters tarafından 2016’da dünyanın en popüler islami giyim sitesi seçilen marka, 2017 yılında “Islamic Economic Award” ve 2018 yılında ise “International Business Excellence” ödüllerini kazanıyor. Bu başarılarıyla Türkiye’nin ilk uluslararası online alışveriş sitesi ve e-ihracat birincisi olarak küçük üretici ve tasarımcıları dünyaya tanıtmaya devam ediyor. Yenilikçi çalışmaları ve bu çalışmaların getirdiği başarıları sayesinde müşterilerinin sevgisini ve en önemlisi güvenini kazanan marka, büyürken her zaman girişimci ruhunu korumayı hedefliyor.

Modanisa, yalnızca tasarımlarına ve bu tasarımları ortaya çıkarmasına yardım eden teknolojilere yatırım yapmıyor. Sosyal sorumluluk projelerine de yatırım yaparak duyarlı tarafını da ortaya çıkarıyor. Marka, Afrika’ya temiz su götürme misyonuyla yola çıktığı son projesi ile Afrikalı kadınların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Modanisa üzerinden yapacağınız alışverişlerle siz de bu projeye katkıda bulunabilirsiniz. Alışverişinizi daha hesaplı hale getirmek için Modanisa indirim kodu kullanabilirsiniz.

Tesettür Giyimin Öncüsünden Her Tarza Uygun Ürünler

Yıllardır tesettür giyimin öncüsü konumundaki Modanisa’da sadece tesettür giyim ürünlerini değil her tarza uygun kıyafet seçeneklerini bulmanız mümkün. Başörtüsü, giyim, dış giyim, büyük beden, spor/deniz, ayakkabı/aksesuar ve abiyeler gibi kategorilerde müşterilerine hizmet veren Modanisa’nın ürünlerine Modanisa indirim kuponu ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Tesettürlü kadınlar için birbirinden renkli başörtüsü modelleri Modanisa’da sizleri bekliyor. Hareketli kombinlerinize eşlik edecek düz renkli başörtüsü modellerinden sade kombinlerinizi canlandıracak desenli başörtüsü modellerine kadar aradığınız her şey Modanisa başörtüsü kategorisinde. Modanisa, sadece tesettürlü kadınları değil aynı zamanda fazla kiloları nedeniyle kıyafet bulmakta zorlanan kadınları da unutmuyor. Modanisa büyük beden kategorisinde tarzınızdan ödün vermeden bedeninize uygun kıyafet seçeneklerini görüntülemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tesettür, büyük beden ya da klasik kombinlerinize eşlik edecek ayakkabı ve aksesuarları da yine Modanisa’da bulmanız mümkün. Spor ayakkabılardan topuklu ayakkabılara, saatlerden bilekliklere kadar şıklığınızı tamamlayacak tüm modelleri Modanisa’nın geniş ürün yelpazesi arasında bulabilirsiniz.

Sayfamızda bulabileceğiniz Modanisa indirim kodu ile alışverişinizi daha avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ödeme aşamasına geldiğinizde kodunuzu sağ taraftaki “indirim kodu” alanına yapıştırmak. Geriye sadece size özel fiyatlarla sahip olduğunuz ürünlerin tadını çıkarmak kalıyor.

Aktif Modanisa Kuponları

Güncel Modanisa kuponları ve kampanyaları