mustang-jeans indirim kodu
Mağazayı Oyla

93 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Mustang Jeans İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Mustang Jeans indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Mustang Jeans İndirim Kodları 2024

2012 yılından beri Mustang Jeans distribütörlüğünü yapan Gözalan Group, dünyaca ünlü denim devini Türk müşterisiyle buluşturmanın gururunu yaşıyor. 1932 yılında Luise Hermann tarafından Almanya’da kurulan Mustang markası, kurulduğu ilk zamanlarda sadece iş elbiseleri üretse de kısa sürede denim alanında yaptığı yeniliklerle sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başarıyor. Siz de yeniliklerin markası Mustang Jeans üzerinden alışveriş yapmak için Mustang Jeans indirim kodu kullanabilirsiniz.

Mustang Jeans’in denim alanında yaptığı yeniliklerin ilki 1948 yılında gerçekleşiyor. Bir Amerikan askeri olan Albert Sefranek, kot pantolonların kesim şablonunu korumak için altı şişe Hohenloher likörünü altı “Amihosen” ile değiştirip ilk Avrupa kot pantolonu geliştiriyor. İlk başta, Luise, kaba olduğunu düşündüğü bu pantolon modelini üretmeyi reddetse de pantolona olan ilginin arttığını görünce ikna oluyor ve Mustang’in sektörde ses getiren günleri başlamış oluyor. 1953 yılına geldiğimizde ise kadınlar için kot pantolon üretmeye başlayan Mustang, kadınların daha çok etek ya da elbise giydiği bu dönemde adeta bir devrim yapıyor. Endüstriyel anlamda yıkanmış kotun öncüsü Mustang Jeans, 1990 yılında sanat etkinliklerine de sponsor olmaya başlıyor. Özellikle Rock am Ring ve Rock im park gibi konserlerin sponsorluğunu üstlenerek asi ve yenilikçi ruhunu herkese göstermeyi başarıyor.

2000’li yıllara geldiğimizde Bogner Jeans gibi markaların üretim ve dağıtım lisansını da alan Mustang Jeans, tasarımlarını gündelik görünümden uzaklaştırıp daha göz alıcı bir tavırla müşterileriyle buluşturmaya başlıyor. 2004 yılında uzay yönetimi ve monobrand konseptlerini de müşterileriyle tanıştıran markanın 75. yılını kutlamak için Künzelsau’da interaktif bir Mustang müzesi açılıyor. 2012 yılında yeni bir kurumsal kimlik tanımlaması yapan Mustang Jeans, bu kez vizyonunu “Gerçek Denim” iddiasıyla genişletiyor. Bu vizyon kapsamında “Daha iyi bir dünya için gerçek denim” mottolu kampanyalar başlatan marka, hala denimin tartışmasız lideri. Siz de kaliteli kot pantolon ve giyim ürünü ihtiyaçlarınız için bu sayfadan alabileceğiniz Mustang Jeans indirim kodu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Mustang Jeans web sitesinde sizi kadın, erkek ve outlet kategorileri bekliyor. Bu kategoriler arasında ihtiyacınıza göre filtreleme yaparak karşınıza gelen ürünlerden beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Hem kadın hem erkekler için denim pantolonlardan sweatshirt’lere, birbirinden şık gömleklerden montlara kadar aradığınız her şeyi Mustang Jeans’te bulmanız mümkün. Özellikle her mevsimde tarzınızı ortaya çıkarmanızı sağlayacak denim kot pantolon ve kot ceket modelleri ilginizi çekebilir. Ayrıca Mustang Jeans, outlet kategorisiyle ürünlerini müşterileri ile en uygun fiyatlarla buluşturmayı başarıyor. Bu kategorideki indirimlerden anında haberdar olmak isteyenlerdenseniz Mustang Jeans e-posta bültenine abone olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Mustang Jeans indirim kuponu kullanarak alışverişinizi daha avantajlı hale getirmeniz de mümkün.

Aktif Mustang Jeans Kuponları

Güncel Mustang Jeans kuponları ve kampanyaları