netflix indirim kodu
Mağazayı Oyla

108 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Netflix İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Netflix indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Netflix İndirim Kodları 2024

Netflix yayın hizmeti sunan, uluslararası pek çok ofisi olan ABD merkezli bir şirkettir. 1997 yılında ABD’nin California eyaletinde kurulan şirket, çevrimiçi medya dağıtıcısı olarak çalışmaktadır.

Netflix yayınlarını akıllı TV ile birlikte PlayStation, Xbox gibi oyun konsolları üzerinden, Chromecast, Apple TV gibi uygulamalardan, akıllı telefonlar ve tabletlerden, bilgisayarınızda internet sitesinden (netflix.com) veya Blu-ray oynatıcılardan izleyebilirsiniz. Durdurup, yeniden başlatabilir, dilerseniz tekrar izleyebilirsiniz. Size tek gereken bir internet bağlantısıdır. Uygulamaya bir kere kaydolduğunuzda sınırsız içeriğe ulaşabilirsiniz.

Netflix sizlere; ödüllü diziler, filmler, belgeseller, animeler ile birlikte daha fazlasını içeren ve günden güne genişleyen çok geniş bir arşiv sunmaktadır. En sevdiğiniz içerikleri izlemek için bir an önce Netflix indirim kodu ile platforma daha uygun koşullarda kayıt olup, profilinizi oluşturabilirsiniz. 

İçerikler

Netflix her biri fenomen haline gelmiş binlerce içerik barındırmaktadır. Squid Game başta olmak üzere, Game Of Thrones, LA Case De Papel, Black Mirror ve Stranger Things gibi en yeni diziler yayınlandığı günden beri gündem oluşturmaktadır. Siz de öğle molalarında en çok izlenen diziler hakkında konuşmak istemez misiniz? Özellikle Kasım 2021’de Netflix kupon kodu indirimleri ile sınırsız ve her gün yenilenen içerikleri satın alabilirsiniz.

Üyeliğinizde bulunan Netflix Çocuk profil deneyimi, çocukların izleyebilecekleri yayınları içermektedir. Tamamen güvenli olan içerikler, ailece izlenebilecek özelliktedir. Bir kere üye olduğunuzda çocuklarınız için ayrı bir profil açabilirsiniz. Netflix çocuk profililinde kontrol ebeveynlerdedir. Bu profilde çocuklarınızın görmesini istemediğiniz içerikleri kısıtlayabilirsiniz. Böylece çocuklarınız sadece kendileri için belirlenen içerikleri izleyebilirler ve kendilerine uygun maceralara atılabilirler.

İstediğiniz Her Yerde İstediğiniz Zaman İzleyebilirsiniz

IOS, android ve Windows 10 kurulu cihazlarınızda Netflix dizilerini ve filmlerini izleyebilir ya da indirerek daha sonra izlemek üzere saklayabilirsiniz. İndirdiğiniz içerikleri izlemek için internet bağlantısı gerekmemektedir. Bir kere indirdikten sonra, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Örneğin seyahatteyken izlemek için indirdiğiniz içerikleri; yolculuk yaparken, otelde kalırken ya da kumsalda güneşlenirken izleyebilirsiniz. Netflix’i gittiğiniz yere beraberinizde götürebilir, kolaylıkla kaldığınız bölümden devam edebilirsiniz.

Netflix sisteminde 5 kişi aynı anda uygulamayı kullanabilirsiniz. En yüksek kalitede içerik sağlayan Premium paketinde Netflix yayınlarını Ultra HD (4K) kalitesinde 5 farklı profil açarak izleyebilirsiniz. 

Netflix arşivine ulaşmak için Netflix promosyon kodu fırsatlarını kaçırmamanızı öneririz. Siz Netflix yayınlarını izledikçe, biz size seveceğinizi düşündüğümüz filmleri ve dizileri öneririz. Bununla birlikte her hafta eklenen yeni dizileri ve filmleri de göz atmayı unutmayın. Netflix’de her zaman keşfedilecek, hatırlanacak, gözden geçirilecek yeni bir şeyler bulabilirsiniz.

Aktif Netflix Kuponları

Güncel Netflix kuponları ve kampanyaları