pegasus-havayollari indirim kodu
Mağazayı Oyla

112 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Pegasus Havayolları İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Pegasus Havayolları indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Pegasus Havayolları İndirim Kodları 2024

Pegasus Hava Yolları, 12 Ocak 1990 tarihinde, İrlanda’nın en önemli hava yolu şirketlerinden Aer Lingus ile Net Holding ve Silkar Yatırım ortaklığında kuruluyor. İlk uçuşunu aynı yıl mayıs ayında yapıyor. 2005 yılına gelindiğinde Esas Holding tarafından satın alınıyor. Bu satın alma sonrası düşük maliyetli hava yolu taşıyıcısı olarak yoluna devam ediyor. 2005 Kasım ayında iç hat seferlerine başladıktan sonra Türkiye’nin 4. tarifeli hava yolu haline geliyor. 2006 yılında ise Stuttgart’a yapılan uçuşla dış hat seferlerini başlatıyor. Bugün 30’dan fazla yurt dışı, 19’dan fazla yurt içi seferi bulunan hava yolu şirketinden indirimli bilet almak için Pegasus Hava Yolları indirim kodu ve kuponunu kullanabilirsiniz.

Pegasus Hava Yolları, flypgs.com adresinde yer alan web sitesi üzerinden; online uçak bileti satın almanıza, online check-in işlemlerinizi gerçekleştirmenize, araç kiralamanıza ve Hotels.com ya da Airbnb üzerinden kalacak yer bulmanıza olanak tanıyor. Uçak bileti satın almanız için nereden nereye gideceğinizi, gidiş ve dönüş tarihlerinizi, yolcu sayısını belirtmeniz gerekiyor. Dilerseniz ek hizmetleri de seçerek ilgili tarih ve destinasyonlara uygun biletleri görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında sizin için en uygun fiyata ve tarihe sahip bileti satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletin check-in işlemini de site üzerinden yaptıktan sonra seyahatinizi daha rahat geçirmek için dilerseniz araç da kiralayabilirsiniz. Kalacağınız yeri ayarlamak için konaklamak isteyeceğiniz şehri, kalacağınız tarihleri ve misafir sayısını belirttiğinizde site sizi doğrudan Hotels.com sitesine yönlendiriyor. Bu site üzerinden uygun fiyatlı ve en iyi otelleri bulabilirsiniz. Pegasus Hava Yolları indirim kuponları ile şirketten alacağınız hizmetlerde çeşitli indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Pegasus Hava Yolları, zamanında kalkış konusunda Türkiye’nin bir numaralı hava yolu şirketi olmayı amaçlıyor. Bu konudaki başarılı performansını da her ay flypgs.com üzerinden rapor halinde yayınlıyor. Tecrübesi ve gelişmiş teknolojileri ile en hizmeti en uygun fiyatla vermek için çalışıyor. Bunu yaparken uçuş güvenliğini ve yolcu emniyetini en önde tutuyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen hava yolları arasında olan şirket, dönemsel kampanya ve indirimlerle misafirlerine pek çok avantaj sunuyor. Bunun yanında Pegasus indirim kodu ve kuponları ile de özel indirimlerden yararlanmanıza olanak tanıyor. Sayfamızdaki Pegasus indirim kuponları ve kodlarını inceleyerek yolculuğunuz için en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Yeni eklenecek kuponlardan haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aktif Pegasus Havayolları Kuponları

Güncel Pegasus Havayolları kuponları ve kampanyaları