Mağazayı Oyla

176 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Penti İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Penti indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Penti İndirim Kodları 2024

Penti’nin hikayesi 1950 yılında iki kardeşin iki ayrı şirket kurmasıyla başlıyor. Yaklaşık 20 yıllık bir süre sonra güçlerini birleştirmek isteyen Mois ve Yasef Kariyo isimli kardeşler, 1970 yılında Öğretmen Çorap isimli bir şirket kuruyor. Kardeşlerin böyle bir isim tercih etmesinin nedeni ise dönemin öğretmenlerinin satışlarını yaptıkları ince kadın çoraplarını en çok tercih eden kişiler olması.

Bir sene sonra, 1971 yılında, Bayrampaşa’da bir üretim tesisi ile daha da büyümeye başlayan Öğretmen Çorap, 1980 yılında ailenin genç üyesi Sami Kariyo’nun yönetimine geçtikten sonra yeni bir bakış açısı kazanıyor. Odak noktasına şehirli kadını alan Öğretmen Çorap, bu yeni döneminde farklı renk, doku ve desenlerde çoraplar üreterek daha kaliteli ve daha şık ürünlerini satışa sunmaya başlıyor. Başarısını giderek artıran marka, 1984 yılında bugünkü adını alarak yoluna Penti olarak devam etmeye başlıyor. Geçmişi uzun yıllara dayanan bu önemli markanın ürünlerini indirimli olarak satın almak için Penti indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Penti Hakkında

Penti bugünkü adını aldıktan sonra sadece kadın çorabı değil çocuk, erkek çorapları, iç çamaşırı, mayo, bikini, ev kıyafetleri de üretmeye de başlıyor. Çeşitlilik ve satışlar artınca 1994 yılında Çorlu’daki fabrikasını kuran marka, günümüzde de bu fabrikayı kullanıyor ve her yıl yaklaşık 86 milyon çorap üretiyor.

Bugün Türkiye’de toplam 60 ilde mağazası bulunan Penti’nin bu illerdeki mağazası sayısı 600’den fazla. Ayrıca yurt dışında 29 ülkede de 106 mağazasıyla hizmet veriyor. 2007 yılında kurduğu Penti.com ile de özellikle kadınların en çok ziyaret ettiği online alışveriş sitelerinden biri olmayı başarıyor.

Penti çorapları ve ürünleri; Amerika’dan İngiltere’ye, Balkan ülkelerinden Suudi Arabistan’a kadar pek çok ülkede satışa sunuluyor. Dünyaca ünlü markalar için de üretim yapan firma, Avrupa’nın en büyük 3 üreticisinden biri.

Çorap konusunda dünyada pek çok adım atan ve liderliği kimseye kaptırmayan markanın hedefi hem mayo hem de iç giyimde de dünyada en çok tercih edilen markalar arasında olmak. Türkiye’de kadınlar tarafından gördüğü ilgiyi ayı şekilde dünya kadınlarından da görüp onların favori markaları arasına girmek.

Penti’nin Zengin Ürün Çeşitliliği

Sadece çorap üreterek yola çıkan Penti, günümüzde; çorap, iç çamaşırı, ev giyim ürünleri, çanta, takı, güneş gözlüğü gibi çeşitli aksesuarlar, spor giyim ve spor iç çamaşırı modelleri, mayolar, bikiniler, pareolar, terlikler, sandaletler, ev ayakkabıları ve daha birçok kategoride ürüne sahip. Bu ürünleri ise sadece kadınların değil erkek ve çocukların da beğenisine sunuyor.

Sadece evde değil sporda, plajda ya da günlük hayatta kullanılabilecek ürünleri ile her tarza, her ihtiyaca karşılık veriyor. Tasarladığı özel tasarım ürünler ile her daim şık görünmek ve iyi hissetmek isteyen kadınların yanında oluyor. Penti ürünlerine hem size en yakın fiziki mağazalarından hem de online alışveriş sitesi olan Penti.com’dan ulaşabilirsiniz. Penti.com aracılığıyla aradığınız ürünü ilgili kategoriler altında kolayca bulabilirsiniz. Kategori içlerinde; beden, renk, ürün cinsi, cinsiyet, fiyat aralığı ve ürüne özel diğer detaylar üzerinden filtreleme yapabilir, böylece ihtiyacınıza uygun ürüne çok daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü Penti kupon kodu ile daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Penti İndirim Kodu ve Kuponları

Penti indirim kodu ve kuponlarını markanın online alışveriş sitesi olan Penti.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Markadan alışveriş yapmadan önce sayfamızdaki kuponları inceleyerek alışverişlerinizde avantaj sağlayacak kodları öğrenebilirsiniz. En güncel Penti kupon kodu ve kampanyaları için sayfamızı takip edebilir, çorap ve iç çamaşırı gibi özel ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Aktif Penti Kuponları

Güncel Penti kuponları ve kampanyaları