petlebi indirim kodu
Mağazayı Oyla

70 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Petlebi İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Petlebi indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Petlebi İndirim Kodları 2024

Osmanlı padişahlarının büyük bir kısmının evcil hayvanlara çok düşkün olduğunu biliyor muydunuz? Hepsi de büyük bir özenle sevdikleri hayvanlara bakmış ve özenle davranmışlar.

Yavuz Sultan Selim en çok develeri severmiş. Hatta onları bir çiftlikte beslermiş. Fatih Sultan Mehmet ise bir gün avlanırken küçük bir kaplumbağa bulmuş ve nedense ona karşı büyük bir ilgi duymuş. Sarayına götürüp ona bakması için özel bir bakıcı bile görevlendirmiş.

Osmanlının önemli padişahlarından 1. Bayezid tavus kuşlarına büyük bir ilgi duyarmış. Hindistan’dan özel olarak getirttiği tavus kuşlarına özel bir barınak yaptırmış ve saraya gelen misafirlerine mutlaka onları gösterirmiş.

Atları çok seven 1. Murat ise bir de tavşanlara çok meraklıymış. Öyle ki sarayda yüzlerce tavşana baktığı söyleniyor.

Tıpkı bu önemli padişahlar gibi artık pek çok kişi evcil hayvanları çok seviyor ve bakımını üstleniyor. Elbette bazıları gibi çok marjinal hayvanlara bakamasak da bizim de kedimiz, köpeğimiz ve kuşlarımız var. Dünyanın en tatlı arkadaşlıklarını yaşadığımız bu sevimli ve tüylü dostlarımızı en az bizim kadar düşünen ve korumaya çalışan bir marka var ki o da Petlebi!

Petlebi’nin ürünlerinden bahsetmeden önce yaptıkları çok önemli yardımlardan ve kurdukları platformdan söz etmek istiyoruz. HAYTAP ile işbirliği yapan Petlebi, barınaklara bağış yapıyor. Bu konuda da oldukça şeffaf bir uygulamaları var.

Petlebi web sitesine girdiğiniz zaman burada bir bağış bölümü var. Siz bütçenize göre bir bağış yapıyorsunuz ve bunlar Petlebi’nin hesabında birikiyor. Ay sonunda toplanan tüm bağışlar mama olarak HAYTAP’a gönderiliyor. Bağışlar barınaklara ulaştığında fotoğraflar ile bunu belgelendiriyorlar ve bir teslim belgesi yayınlıyorlar.

Bu şekilde 2016 yılından bugüne kadar 45750 kg mama bağışlanmış, binlerce can bunlardan faydalanmış. Ne kadar güzel bir uygulama değil mi? Petlebi’yi canı gönülden tebrik ediyor ve sonuna kadar destekliyoruz.

Gelelim Petlebi web sitesinden başka neler yapabileceğimize. Web sitesinde kedi, köpek ve kuşlar için çeşitli beslenme ürünleri, bakım malzemeleri ve ihtiyaç duydukları her türlü aksesuar ve oyuncaklar bulunuyor.

Kampanyaları da çok seven Petlebi markasında birçok indirim ve fırsat ürünü var. Sağlıklı ürünler ile mutlu hayvanlar ve mutlu müşteriler edinmeyi hedefleyen Petlebi, birçok kaliteli ürünü sizler için en uygun fiyatlarla sunuyor.

Siparişlerinizi ister kredi kartıyla isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile satın alabiliyorsunuz. 169 TL ve üzeri alışverişlerde kargonuzun bedavaya geldiğini de unutmayın. Mutlu alışverişler…

Aktif Petlebi Kuponları

Güncel Petlebi kuponları ve kampanyaları