pierre-cardin indirim kodu
Mağazayı Oyla

165 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Pierre Cardin İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Pierre Cardin indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Pierre Cardin İndirim Kodları 2024

Aydınlı Grup’a ait Pierre Cardin, kurulduğu günden beri müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ulaştırmaya devam ediyor. Size uygun Pierre Cardin ürünlerine sahip olmak için Pierre Cardin indirim kodu kullanabilirsiniz.

Köklü Geçmişiyle Pierre Cardin

1965 yılında “Aydınlı Yerli Mallar” adıyla İstanbul Fatih’te ilk mağazasını açan Aydınlı Grup, 70’li yıllarda çok katlı mağazacılığın başlamasıyla toptan satışa başlıyor ve ilk atölyesini de bu vesileyle açıyor. Bu büyümeyle 200 bayi sayısına ulaşan Aydınlı Grup’un dönemin son teknoloji aletleriyle donatılmış ilk üretim tesisini 1990 yılında açıyor.

Pierre Cardin ise Aydınlı Grup bünyesine 1993 yılında katılıyor. Aslında temelleri tasarımcı Pierre Cardin tarafından 1950 yılında Fransa’da atılan marka, ilk kurulduğu zamanlardan beri hem özel yaşamında hem de iş yaşamında şık olmak isteyen herkes için kalite, konfor ve şıklığı ustalıkla bir araya getirdiği tasarımlar sunuyor. Özellikle 60’lı yıllarda dünya üzerinde uzay araştırmalarının yoğunlaştığı dönemde “space age” temasını koleksiyonlarına yansıtan marka, her dönemin modasına uygun, yenilikçi ürünler tasarladığını da göstermiş oluyor.

Avant-garde ve fütüristik akımların modadaki ilk temsilcilerinden Pierre Cardin, bugün hala popüler olan tayt, vatka ve maksi paltoları moda dünyasına tanıtan marka unvanını taşıyor. Bu nedenle Pierre Cardin, gelmiş geçmiş en iyi 5 Fransız tasarımcıdan biri olarak kabul ediliyor. Bu ününü 1980’lerden sonra Amerika, Çin, Sovyetler Birliği ve İngiltere gibi ülkelerde de butik mağazalar açarak sadece giyim ürünleri değil aksesuar, parfüm ve hatta mobilya sektörlerinde de hizmet vererek korumaya devam ediyor.

Cardin, 1990 yılında “Past Present Future” adlı kitabı yazarak moda dünyasındaki gelişimini herkese anlatmayı başarıyor. 1991 yılında UNESCO onur elçisi olarak UNESCO-Çernobil yararına satılması için takı tasarlayan Pierre Cardin, 1993 yılına geldiğimizde ise Vietnam’da düzenlediği defile ile tüm dünyanın ilgisini Vietnam’daki çocuklara çekmeyi başarıyor. 2007 yılında Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi’nden moda ödülü kazandıktan 3 yıl sonra “60 Years of Innovation” kitabını çıkarıyor ve Fashion Group tarafından “Efsanevi” ödülüne layık görülüyor. Kariyeri boyunca yeniliklerin ve yardım kampanyalarının peşinde olan efsanevi Pierre Cardin’in eşsiz markası Pierre Cardin’in ürünlerine siz de sahip olmak istiyorsanız sayfamızda bulabileceğiniz Pierre Cardin indirim kodu ya da kodunu kullanabilir, alışverişinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz.

Pierre Cardin ile Tarzınızdan Ödün Vermeyin

Köklü bir moda geçmişine sahip Pierre Cardin’in erkek ve kadın kategorilerinde giyim ürünlerinden aksesuarlara, iç giyimden plaj giyime kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulmanız mümkün. Siz de bu ürünlere daha avantajlı bir şekilde sahip olmak için Pierre Cardin indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Erkeklerin her türlü giyim ihtiyacına uygun bir Pierre Cardin ürünü bulmak çok kolay. Yumuşacık trikolarla günlük şıklığı yakalayabilir, sweatshirt modelleri ile hem rahat hem stil sahibi olmanın tadını çıkarabilir, Pierre Cardin takım elbise modelleri ile katıldığınız her davette gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Üstelik tüm kombinlerinizi Pierre Cardin aksesuarlarıyla tamamlamanız da mümkün.

Pierre Cardin, tasarımlarıyla sadece erkeklerin değil tarz sahibi kadınların da yanında. Ofis şıklığınızı tamamlayacak gömlek çeşitleri, arkadaşlarınızla buluşmalarınızda güzel hissetmenizi sağlayacak elbise modelleri ve vücut tipinize uygun pantolonlar Pierre Cardin’de sizi bekliyor. Üstelik tüm bu ürünlere Pierre Cardin fırsat ve kampanyalar kategorisinde çok daha uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkün. Hatta alışverişinizi daha da hesaplı hale getirmek istiyorsanız bu sayfadan alabileceğiniz Pierre Cardin indirim kodu ya da kuponlarını kullanabilirsiniz. Aradığınız giyim ürünü ya da aksesuar her neyse Pierre Cardin’in geniş tasarım yelpazesi arasından bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Aktif Pierre Cardin Kuponları

Güncel Pierre Cardin kuponları ve kampanyaları