ps-store indirim kodu
Mağazayı Oyla

98 kullanıcı oyu ile 4.0 / 5 ortalama

Ps Store İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Ps Store indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Ps Store İndirim Kodları 2024

Japonya’dan tüm gezegene yayılan gizemli, eğlenceli ve yaratıcı playstation, bir bilgisayar eğlence platformudur. İlk kez 1994 yılında Sony tarafından piyasaya sürülen Playstation 25 sene içerisinde 5 nesil oyun, video oyun konsolları ve donanımı geliştirdi.

Bugün bir oyun fabrikasına dönüşen Playstation sistemi ilk çıktığında o zamanlar için bile oldukça üstün bir performansa sahipti. Oldukça ilgi gören PS1’in ardından ikincisi 2000 yılında geldi. Bu yeni sürümde başka hiçbir donanıma ihtiyaç duymadan DVD, CD şeklinde film izleyip müzik dinleyebiliyordunuz. 2005’te PS3 sahneye çıktığında donanıma yeni bir ev konsolu eklendi. Bu konsol ilk etapta çok fazla negatif eleştiri aldı. Fakat God of War, Uncharted ve Heavy Rain gibi dünyayı sallayan oyunlarla konsolun değeri zaman içinde anlaşıldı.

PS4 2010 yılında çıkar diye bekliyordu herkes. 2013’te piyasaya sürülen bu yeni model dünyada en çok beklenen konsol olarak anılıyor hala. Tam bir oyun canavarı olan PS4’ün üzerine nasıl çıkılır diye düşünülüyordu ki PS5 bir yıldız gibi doğdu.

2020 yılında piyasaya sürülen PS5’te DualSensei adı verilen bir konsol kontrolcüsü tanıtıldı. Tepeden tırnağa yenilenmiş olan dokunsal geribildirim özelliği öne çıkan bu ürün de çok beğenildi. Bu kadar gelişmiş bir oyun piyasası olunca Sony elbette kolları sıvadı ve tüm oyun severler için PS Store web sitesini açtı. PlayStation’ın resmi oyun satış mağazası olan site bugüne kadar piyasaya çıkmış tüm oyunları kolaylıkla satın alabileceğiniz bir e-ticaret platformu.

Buradan oyun satın alabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Sonra ister kredi kartı ile isterseniz PSN kart ile ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz. PS Store ücretsiz oyun seçenekleri sunuyor. Fakat tüm dünyanın peşinden koştuğu oyunlar genellikle ücretli oluyor. Buradaki oyun fiyatları ülkeden ülkeye küçük değişiklikler gösterebilir. Fakat PS Store bazen o kadar güzel indirimler ve kampanyalar yapıyor ki bütün sınırlar kalkıyor diyebiliriz. Bunun için siteyi sık sık takip etmenizi öneriyoruz. Zaten sıkı bir oyun takipçisi iseniz zaten burada bolca vakit geçiriyorsunuzdur.  Sitede oyun satışı dışında farklı hizmetler de var. Buradan PS oyun ve konsollarını satın alabilirsiniz. Donanım ile ilgili bir problem çıkarsa siteden destek isteyebilirsiniz. Hatta siteden bağlanıp sahip olduğunuz PS’nin durumunu kontrol edebilirsiniz.

PS dünyası ile ilgili çıkan en yeni haberleri de yine PS Store’dan öğrenebilirsiniz. Bu konuda blog sayfası da size destek olacaktır. Hadi iyi oyun oynamalar…

Aktif Ps Store Kuponları

Güncel Ps Store kuponları ve kampanyaları