radore indirim kodu
Mağazayı Oyla

54 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Radore İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Radore indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Radore İndirim Kodları 2024

Radore hızla gelişen, sürekli olarak lider veri merkezi olmayı hedefleyen, önceliği müşterisinin memnuniyeti olan, öncü bir şirkettir. Zeki Kubilay Akyol’un 2004 yılında kurduğu Radore Veri Merkezi, bireysel ve kurumsal barındırma hizmeti üretmektedir. Deloitte Teknoloji Fast50 tarafından üst üste en hızlı büyüyen şirket seçilen Radore, Metro Alışveriş Merkezinde yer alan toplam 10.000 sunucusuyla, %100 fiziki güvenlik sağlamak üzere hizmet sunmaktadır.

Sunucu barındırma (Colocation), sunucu (dedicated server), donanım kiralama, bulut sunucu servisi, içerik dağıtım ağı, paylaşımlı web barındırma, alan adı hizmetleri ile birlikte Radore, 3000’i aşkın müşterisine SSL ve lisans kiralama servislerini sunmaktadır.

Sunucuların bulunduğu merkezde en ileri iklimlendirme ve enerji teknolojilerini kullanarak kesintisiz internet erişimi sağlayan Radore, müşterilerine %100 fiziki güvenlik sunamaktadır. Bugün çok sayıda müşterisinin kritik önem taşıyan uygulamaları Radore Veri Merkezi’nde barındırılmaktadır. Marka ekibi, resmi tatil dahil olmak üzere 7/24 müşterilerinin hizmetindedir. Radore 13 yıllık tecrübesi ve “tam yedekli altyapısı ile SLA şartları dâhilinde müşterilerine %99,99 oranında ‘uptime’ garantisi sunabilmektedir.”

Radore.com internet sitesinden ulaşabileceğiniz blog yazılarında, son dönemde gerçekleşmiş teknolojik yenilikleri bulabilir ve gereksinimlerinizi belirleyebilirsiniz. Firmanın çeşitli internet kanallarından sunduğu Radore indirim kuponu sayesinde ise gereksinimiz olan hizmete indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İş Ortakları

Radore sunucu hizmetlerini verirken Dell, Intel, Arc Serve, Barracuda, Brocade, Citrix Netscaler, AMM Elektirk, Caterpillar gibi profesyonel iş ortaklarını yanına almıştır. Sunucu ve işlemcilerde Dell ve Intel firmaları, işletim sistemlerinde Arc Serve, Barracuda, Cloud Linux, Cpanel/WHM, DirectAdmin, Litespeed, Plesk, Microsoft, Odin/Plesk, OnApp, R1 Soft, vRanger, VMware ve WordPress firmaları, network çözümlerinde Brocade, Citrix-Netscaler, DELL, Fortinet, RioRey ve Voxility firmaları ile, veri merkezi altyapısında ise ABB Elektrik, Caterpillar, EAE Elektrik, Honeywell, Meyer, RC Groups & Climaveneta, Samsung, Siemens ve 3M firmaları ile çalışmaktadır.

Hepsi de alanında uzman olan firmalarla gerçekleştirdiği iş ortaklıkları aracılığıyla hizmet sunan Radore, sizin bütçenizi de göz önünde bulundurarak dönemsel kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan biri olan Radore kupon kodu ile istediğiniz hizmete avantajlı fiyatlarla ulaşabilir, beklemediğiniz oranlarda indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sunucu Kiralama

Yenilenen kiralık sunucuları ile Radore.com’da disk seçeneği ve kiralık sunucu modeli seçeneği de bulunmaktadır. Radore, paylaşımsız sunucularda barındırmak üzere müşterilerine fiziksel sunucular sunmaktadır. Bu sunucular son teknoloji ürünü olup arızalara karşı garantilidir.

Sunucu kiralarken giriş seviyesi tek işlemcili, orta seviye çift işlemcili veya üst seviye dört üzeri işlemcili kategorilerinden birisini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Sunucunuzun yönetimi tamamen sizin elinizdedir. Uygulamalarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Giriş seviyesi sunucular küçük internet uygulamaları için uygundur. Yüksek hit alan siteler için orta seviye veya üst seviye bir sunucu seçmelisiniz. Sanallaştırma için önerilen bu sunucularda oyun sunucusu da oluşturabilirsiniz. Sunucunuz seçtiyseniz şimdi sıra uygun ücretlerle kiralamada. Radore indirim kodu ile istediğiniz sunucuyu uygun koşullarda kiralayabilirsiniz.

Aktif Radore Kuponları

Güncel Radore kuponları ve kampanyaları