regal indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Regal İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Regal indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Regal İndirim Kodları 2024

Bir Zorlu Holding markası olan Regal, Vestel’in yan markası olarak 2002 yılında kuruluyor. Marka, kaliteli beyaz eşya ve televizyon ürünlerini, daha uygun fiyatlarla satışa sunmayı, farklı bütçelere hitap etmeyi amaçlıyor. Kendi ürettiği ürünleri satışa sunan markanın Türkiye’nin 81 ilinde mağaza ve bayileri bulunuyor. Bunun yanında Azerbaycan’ın Nahçıvan şehrinde yer alan mağazalarında da satış yapıyor. Gerçek ihtiyaçlara yönelik çözümler sunarak hayatı kolaylaştırmaya çalıştığını dile getiren Regal, kullanıcı dostu ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Regal indirim kuponları ile markanın şık tasarımlara sahip kaliteli ürünlerini indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Regal ürünlerini; beyaz eşya, televizyon, ankastre kategorileri altında topluyor. Beyaz eşya ürünleri; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima, kurutma makinesi, termosifon, solo fırın, set üstü ocak ve aspiratörden oluşuyor. Marka, beyaz eşyalarında kullandıkları özel teknolojilerle kişilere ekstra avantajlar sunmak için çalışıyor. Temiz hava teknolojisiyle buzdolabınızın içindeki kötü kokuları engelliyor. 22 farklı lekeyi tanıyabilen çamaşır makinesi, kötü kazaların mutlu sonlarla bitmesi için elinden geleni yapıyor. Markanın sessiz çalışabilen çamaşır makineleri de bulunuyor. Regal, 3 ve daha fazla programa sahip bulaşık makinelerine eklediği yeşil filtre sayesinde ekstra hijyen sağlıyor. Bu ve bunun gibi teknolojiler ve yenilikler ile yaşam kalitenizi yükseltmek için küçük adımlar atabilirsiniz. Regal indirim kuponları ile evin farklı alanlarında işinizi kolaylaştıracak beyaz eşyalara indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Görüntü kaliteleriyle izlediğiniz içeriği en net şekilde görmenizi sağlayan Regal televizyon modelleri arasında; uydu alıcılı seçeneklerden 4K Ultra HD çeşitlere, Slim LED’den D-LED’e kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz. Panel ve serilerinin dışında ekran genişlikleri bakımından da birbirinden farklı bu modellerden evinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanları seçebilir, hemen satın alabilirsiniz. Mutfağınıza şıklık katacak ankastre ürünler de Regal’de sizi bekliyor. Ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz ve ankastre bulaşık makineleri, değişen özellikleri ve tasarımlarıyla seçim yapmanızı bekliyor. Beyaz eşya, televizyon ve ankastre ürünlerden ihtiyacınız olanları Regal indirim kodu ve kuponları ile satın alarak fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Regal ürünleri sayesinde hayatınıza kattığı kolaylıkları satın alma ve sonrasında da devam ettiriyor. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz canlı destek merkezi ve Türkiye’nin her bir yanında aktif olarak hizmet veren yetkili servisleriyle müşterilerinden tam not alıyor. Sevilen markanın ürünlerini bütçenize daha uygun hale getirerek satın almak için Regal indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz. Regal indirim kuponlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Aktif Regal Kuponları

Güncel Regal kuponları ve kampanyaları