robotistan indirim kodu
Mağazayı Oyla

74 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Robotistan İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Robotistan indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Robotistan İndirim Kodları 2024

2010 yılında bir grup öğrenci tarafından kurulan Robotistan elektronik dünyasıyla ilgili her şeyi sunan harika bir site. Kendi ürettikleri kart ve robot kitlerini satmaya başlayarak yola çıkan Robotistan ekibi bugün baktığınızda hayli bir yol kat etmişler.

Çok da güzel bir amaçla işinin başına geçmiş bu ekip. Hızla büyüyen tüketim kültürü zincirini kırmak ve üretmenin benzersiz keyfini insanlara yeniden aşılamak için çalışıyorlar. Tüketmekten çok üretmeyi seven bir nesil yetiştirme çabasıyla büyük bir aşkla işlerini yapıyorlar. Biz de onları gönülden tebrik ediyoruz ve bu yolda başarılar diliyoruz.

Robotistan web sitesinin içeriğine gelecek olursak buradaki ürünler saymakla bitmez ama biz biraz da olsa size anlatmaya çalışacağız.

Kategori bazında ilerleyecek olursak arduino, raspberry pi, 3D, eğitici setler, geliştirme kartı, elektronik kart, motor, sensör, güç kaynağı ve batarya, prototipleme ve lehimleme ürünleri, kablosuz haberleşme, komponent, mekanik, tekerlek, ölçü ve test aleti, çeşitli araç ve gereçler, drone seçenekleri ve kitap seçenekleri var. Bütün bunlar sadece kategoriler, artık varın gerisini siz düşünün.

Üretime dayalı bir nesil yetiştirmek için elinden geleni yapan Robotistan ekibi web sitesinde çocuklar için ayrıca bir başlık açmış. STEM yani robotik ve kodlamaya dayalı çocukların gelişimine destek sağlayacak özel kitler var burada.

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde farklı kitler sayesinde çocuklar dijital çağın ihtiyaçlarına kendini hazırlıyor. Bu kitler sayesinde çocuklar kodlama diline hakim oluyorlar, projeler yürüterek uygulamaya koyuyorlar. Böylece eleştirel bir düşünce yapısına, problem çözme yeteneğine sahşp oluyorlar.

Robotistan’ın neler yaptığını daha yakından takip etmek isterseniz web sitesindeki videolar bölümüne tıklayabilirsiniz. Bu tık sizi Robotistan’ın YouTube sayfasına yönlendiriyor. Öyle ilginç, şaşırtıcı ve faydalı içerikler var ki burada izlerken büyük bir keyif alacağınıza eminiz.

Yine büyük bir keyifle takip edeceğiniz blog sayfaları var. Ev yapımı nabız ölçer mi ararsınız, bluetoothlu araba yapımına ilişkin detaylar mı dersiniz, 3 boyutlu robot kol yapımlarına kadar hayli enteresan içerikler var.

Şimdi hep elektronik ürünlerden bahsettik diye bu siteyi çok pahalı ürünlerden oluşan bir yer sanmayın sakın. Robotistan’da her şeyin fiyatı çok uygun. Zaten sitenin de hatırı sayılır indirimleri ve kampanyaları var. Bu kampanyaları takip ederseniz eğer avantajlı bir alışveriş sizleri bekliyor.

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargonuzun da bedavaya geldiğini unutmayın. İyi alışverişler ve iyi üretimler diliyoruz.

Aktif Robotistan Kuponları

Güncel Robotistan kuponları ve kampanyaları