romwe indirim kodu
Mağazayı Oyla

73 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Romwe İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Romwe indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Romwe İndirim Kodları 2024

Black Mirror adında bir dizi var, geçtiğimiz yıllarda tüm dünyayı kasıp kavurdu diyebiliriz. Dizi teknolojinin ve dijital çağın ilerleyen yıllarda hayatımızı nasıl etkileyeceği ile ilgili. Hayatımızı nasıl kolaylaştırdığı ve korkutucu bir hale geleceğini anlatıyor. Her sene film tadında birbirinden bağımsız 3 bölüm yayınlıyorlar. Dizinin fanları sıkı bir takipte kalıyor ve yeni bir bölümü gelsin diye merakla bekliyorlar.

Dizinin bir bölümünde sosyal medyanın hayatımızı nasıl ele geçirdiğinden bahsediyor. Şu an kullandığımız belli başlı mecralar var. Düşünün ki bundan 20 yıl sonra herkesin zorunlu bir sosyal medya hesabı oluyor ve herkes herkesi yine zorunlu bir şekilde görüyor. Yani profiliniz kapalı değil açık olmak zorunda.

Herkesin de insan izlenimlerinden oluşturduğu bir kredi puanı var. Sizin yaşam standartlarınızı bu puanlar belirliyor. Mesela bir asansöre biniyorsunuz ve asansörde de bir kişi var. Size günaydın diyor ama siz ona cevap vermiyorsunuz. Hemen sosyal medya hesabını açıp size negatif bir yorum yazıyor ve krediniz düşüyor. Ya da bir restorana gittiniz ve garsona kötü davrandınız diyelim. O garson da sizinle ilgili kötü bir puan veriyor ve yine krediniz düşüyor.

Yeni bir kişi ile tanıştığınızda ya da bir iş görüşmesine gittiğinizde herkes sizi bu krediniz üzerinden değerlendiriyor. Yani sizin puanınız düşükse bu bittiniz demek. Ne kadar az puanınız varsa o kadar kötü bir kişisiniz demek. Bölümün sonunda iş tutuklanmaya kadar gidiyordu.

Sosyal medya ilerleyen yıllarda hayatımızı bu kadar ele geçirebilir mi bilmiyoruz. Ama bu tez hiç de uzak değil sanki. Şu anda kast ajansları yeteneğinden ziyade Instagram takipçi sayısı yüksek olan oyunculara öncelik veriyor. Bir marka ilgimizi çektiyse hemen onun sosyal medyasına tıklıyoruz. Online kişilikler oluşuyor ve oluşmaya da devam edecek gibi görünüyor.

Siz de markaların sosyal medya yönünü merak edenlerdenseniz sizi bu konuda hayli başarılı olan bir marka ile tanıştırmak istiyoruz. Daha çok gençlere yönelik eğlenceli kıyafetler sunan bu markanın adı Romwe. Öncelikle size sayılarla Romwe’den bahsetmek istiyoruz. Romwe’nin şu anda Instagram’da 2,4 milyondan fazla takipçisi var. Facebook’ta 6 milyondan fazla ve Twitter’da 39 binden fazla takipçisi mevcut. Gençlerin vazgeçilmezi olan Tiktok’u da unutmayalım elbette. Romwe Tiktok’ta şu an 234 binden fazla takipçiye sahip. Bu rakamlar sizi tatmin ettiyse hadi birlikte Romwe’yi biraz daha yakından tanıyalım.

Merkezi Hongkong’da olan Romwe, tam bir Çin markası. En güzel ürünleri en uygun fiyatlarla bu sitede bulabilirsiniz. Henüz 2010 yılında kurulmuş ama bu kısacık sürede bir hayli yol kat etmiş, güvenilir bir marka. Giyim adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, çok eğlenceli ve ilginç tasarımları var. Hem kadınlara hem de erkeklere yönelik ürünler mevcut.

Bu siteden alışveriş yapmanın en güzel yanı ise aklınızı başınızdan alacak çılgın indirimlere sahip olması. Bir kere siteyi ne zaman açsanız mutlaka bir indirim kodu size hoş geldiniz diyor. Fiyatlara bakıyorsunuz ki hepsi kampanyalı. İndirimsiz bir ürün yok nerdeyse. İlk alışverişe özel olarak da %10’luk bir indirim daha veriyorlar.

Romwe’den alışveriş yapmanın püf noktası bir ürün seçerken beden tablosunu çok iyi kullanmanız. Hangi ürünü seçtiyseniz hemen yanında iyi bir şekilde detaylandırılmış bir beden tablosu bulunuyor. Buradan en iyi tercihi yapın ki ürünü değiştirmek zorunda kalmayın. Neyse ki Romwe bu konuda mükemmel bir tasarım yapmış. Hadi şimdiden size iyi alışverişler…

Aktif Romwe Kuponları

Güncel Romwe kuponları ve kampanyaları