rosegal indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Rosegal İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Rosegal indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Rosegal İndirim Kodları 2024

Eskiden bir alışveriş sitesinde tek bir ürün konsepti ile karşılaşırdık. Ayakkabı, çanta, giyim ya da ev dekorasyon ürünleri markaya göre ayrı ayrı olurdu. Biz de bütün ihtiyaçlarımız için birden çok sitede gezinir dururduk.

Şimdi öyle mi? Artık bir sitede, bir sürü kategoride aklınızın hayalinizin alamayacağı o kadar çok çeşit var ki insan ne alacağını şaşırıyor. Ama hem kıyafetleri hem de mutfak malzemelerini bile aynı siteden alabilmek elbette biz kullanıcıların hayatını çok kolaylaştırıyor.

İşte Rosegal de bu çok konseptli markalardan biri. Siteye bir göz attığınızda siz de fark edeceksiniz ki burada kadın, erkek ve çocuk ürünleri bulunuyor. Kıyafet, ayakkabı ve çanta gibi çeşitli aksesuarlar var. Bunun yanı sıra siteye ev ve yaşam ürünleri sekmesi de eklenmiş. Koltuktan tutun da kanvas tablolara, nevresim takımlarından yastık çeşitlerine, masa örtülerine kadar ne ararsanız bulabiliyorsunuz.

Bir de çok özel parti ürünleri var. Eskiden ne güzelmiş kostüm partileri olurmuş. Şimdi çok az maalesef. Mesela Cadılar Bayramı’na özel herkesin o giyinmek isteyeceği muhteşem kostümleri eklemişler siteye. Spider Man hayranlarını da unutmamışlar. Büyük küçük her yaştan fanlara sahip olan Spider Man ürünleri Rosegal’da kelimenin tam anlamıyla aklınızı başınızdan alacak.

Rosegal sitesinden bahsediyorsak büyük beden konusuna mutlaka değinmeliyiz. Biliyorsunuz büyük beden ürünler bulmak oldukça zor. Daha doğrusu var da çok salaş, hiç de albenisi olmayan, günü zar zor kurtaracak şekilde oluyor. Nedense moda şirketleri ürünlerini tasarlarken hep 0 beden modelleri göz önüne alıyor. Hal bu ki toplumun yarısından fazlası 0 beden değil. Üstelik insanlar çok zayıf olmak zorunda da değil. Kiloları ile mutlu pek çok başarı sahibi olmuş bir sürü kişi tanıyoruz. Neyse konumuza dönecek olursak Rosegal web sitesinde inanamayacağınız şıklıkta ve albenisi oldukça yüksek olan, çok çeşitli büyük beden ürünler var. Sizin de eğer vücudunuz bu yapıda ise mutlaka Rosegal’in büyük beden seçimlerine bir bakın deriz.

Modaya gönül vermiş bir grup arkadaş tarafından kurulan Rosegal, önce vintage modellere ağırlık verdi. Eski zamanların kıyafetlerini yeni şehir hayatına uyarlayarak muhteşem bir tarz yaratmayı başardılar. Eskiye özlem duyan bu bir grup arkadaş vintage stilinin gücünü ve klasik çizgilerin ne kadar şık durduğunun farkında olarak yola çıktılar. Vintage için hayal gücünü yakalayan en iyi moda tarzı diyen Rosegal kurucuları, gelen talepler doğrultusunda ne kadar haklı olduklarını kanıtladılar.

Bu vintage modeller o kadar beğenildi ki artan satışlar sonrası siteye yeni ürünler eklemeye başladılar. Önce ayakkabılar geldi daha sonra aksesuarlar. Ev ve yaşam ürünleri de sonradan eklenerek işin en güzel yanı oldu.

Rosegal’in daha en güzel yanını anlatmadık size. Bunlar sitenin sadece ürün içerikleri. Bir de işin ödeme kısmı var ki tadından yenmeyen fırsatlar burada sizi bekliyor. Siteyi açtığınız zaman her yerden bir patlangıç çıkmaya başlıyor. Bunlar indirim habercisi. Zaten kampanyalı olan indirimler üzerine bir de bol bol hediye çeki ve indirim kodu veriyorlar.

Siteye yeni üye olanlara özel indirimler var. Çeşitli zamanlarda karşımıza çıkan indirim kodları var. 1 alana 1 bedava var. 10 dolar altı ürünler var. İlk üye olduğunuzda alışverişinizin %15’i cebinize kalıyor. Daha ne olsun ki! Rosegal gerçekten bu işi biliyor. Alışveriş yaparken kendinden geçenlerin aklını başından almayı, onları kalbinden fethetmenin yolunu çok iyi bulmuş. Umarız ki hep böyle devam ederler.

Aktif Rosegal Kuponları

Güncel Rosegal kuponları ve kampanyaları