rossmann indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Rossmann İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Rossmann indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Rossmann İndirim Kodları 2024

1972 yılında Almanya’da kişisel bakım ve sağlık ürünlerini bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan Rossmann, kısa sürede dünya çapında tanınan bir marka haline gelmiştir. Günümüzde dünya üzerinde 4500’ü aşan mağazaları ile, bulunduğu ülkeye özgün konseptlerde satış yapan marka, 2009 yılında Türkiye pazarına girmiştir.

Hem global hem de yerel markalara mağazalarında yer veren Rossmann; cilt ve vücut bakım ürünleri, ağız-diş bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, anne-bebek bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri, gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, evcil hayvan ürünleri, ev dekorasyon ürünleri ve hediyelik eşya ürünlerinin yer aldığı kategorilerde müşterilerine hizmet sunuyor.

“Rossmann kalite markaları” adını verdiği yaklaşık 40 adet markanın ürünlerini çatısı altında  toplayan marka, ürün seçiminde oldukça titiz davranıyor. Vegan olsun olmasın, üretiminin hiçbir aşamasında hayvanların denek olarak kullanılmadığı kanıtlanmış ve ilgili kurumlarca onaylanmış ürünleri tercih ediyor. Yakında başlayacak olan Rossmann kupon kodu  yardımıyla, etik anlayışa sahip, çevreye duyarlı, kaliteli ve uygun fiyatlı Rossmann ürünlerine sahip olmanın tam zamanı.

Doğal Makyaj ve Cilt Bakım Ürünleri

Rossmann firmasının kendi markası olan Alterra, NaTrue sertifikasına sahip olan doğal makyaj ürünlerini sizlere sunuyor. Çevre bilinciyle yaşayan ve vegan felsefesine sahip olan kişiler için doğal malzemelerle üretilip vitaminlerle desteklenen bu malzemelerinin içeriğinde; petrokimyasal ürünler, sentetik koku, silikon, boya ve koruyucu maddeler bulunmuyor. Alterra markasının geniş ürün yelpazesi altında; pudra, fondoten, dudak kalemi, göz kalemi, rimel, allık, ruj, kapatıcı, eyeliner, oje, kaş şekillendirici gibi pek çok makyaj malzemesi yer alıyor. Yüzünüzde güvenle kullanacağınız bu doğal malzemeler sizi zararlı kimyasallardan uzak tutmaya yardımcı oluyor.Alterra markasında yer alan bir diğer kategori de doğal cilt bakım ürünleri. NaTrue sertifikası ile onaylanmış olan cilt bakım ürünlerinde; cilt temizleyicisi, yaşlanma karşıtı krem, yaşlanma karşıtı serum, göz kremi, dudak kremi ve tonik yer alıyor. Formüllerinde mikroplastiklere yer vermeyen Alterra, yaşamınızın pek çok noktasında doğallığa dönmenizde yardımcı oluyor.

Bugün hem kendiniz hem de çevre için bir adım atmak isterseniz, Rossmann’ın bütçe dostu ürünlerine göz atmanızı öneririz. İçerikleri ve sertifikalarını site üzerinden inceleyebileceğiniz markanın ürünlerine, Rossmann indirim kodu ile uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İsana Men Serisi

Rossmann’ın yenilikçi ve kaliteli markalarından biri olan İsana, erkek bakım kategorisindeki vegan ve cruelty free ürünlerini İsana Men serisi ile beğeninize sunuyor. Erkeklerin kendini daha iyi hissetemesi amacıyla tasarlanan kişisel bakım serisinde; cilt bakım ürünleri, tıraş ürünleri, saç ve sakal bakım ürünleri, duş jeli, parfüm ve deodarantlar yer alıyor.

Her geçen gün genişleyen erkek bakım ürünlerinden tarzınıza uygun olanlarını Rossmann indirim kodları yardımıyla indirimli fiyatlarla satın alabilir, kendinize ve çevrenize yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Aktif Rossmann Kuponları

Güncel Rossmann kuponları ve kampanyaları