ruum-store indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Ruum Store İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Ruum Store indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Ruum Store İndirim Kodları 2024

Ruum Store’u daha önce duydunuz mu? Belki ilk kez karşılaşıyorsunuz bu isimle. Ama Doğtaş Mobilya’yı kesin duymuşsunuzdur. İşte Ruum Store da aslında Doğtaş Mobilya’nın bir alt markası.

Doğtaş Mobilya tüm dünyayı saran, evlerde sade ve küçük eşyalara yönelten minimalizm etkisinin farkına varmış olacak ki böyle hoş bir marka yaratmak istemiş. Oldukça da doğru bir karar vermişler. Çağı yakalamanın en iyi yolu çağın ayak seslerini dinlemektir.

Ruum Store, dar alanlar için tarz dokunuşlara imza atmak isteyen henüz 2019 yılında kurulan çiçeği burnunda bir mobilya markası. Hem kaliteli hem bol işlevli hem de oldukça uygun çeşitli ev eşyalarını bu sitede bulmanız mümkün. Biz bu markanın kısa sürede çok iyi yerlere geleceğini düşünüyoruz. Çünkü artık o eski, hantal ve oldukça yer kaplayan büyük eşyalardan herkes uzaklaşıyor. Tüm hane halkları evlerinde sadeliğin ve ferahlığın tadını çıkarmak istiyor.

Eskisi gibi evde çok vakit geçirmeler de bitti artık. Gelişen dijital dünya ve yükselen Z kuşağı ile birlikte insanlar artık kaliteli ve doyasıya yaşamanın tadına varmak istiyor. Farklı restoranlarda farklı yemeklerin tadına bakmak, dünya ülkelerini ya da farklı şehirleri gezmek, kültür ve sanat etkinlikleri ile hayat standartlarını yükseltmek isteyen bir kuşak var artık. Hal böyle olunca evlerimizde az vakit geçiriyoruz ve sadeliğe yöneliyoruz. İşte bu yüzden Ruum Store gibi her ihtiyaca uygun ürünlerin bulunduğu markaların geleceği de oldukça parıltılı görünüyor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun deyip birlikte bir inceleyelim ruum store indirim kodu ve markanın içeriğini. Bakalım bu sitede ne var ne yok!

İlk bakışta koltuk, sehpa, masa, dolap, sandalye, kitaplık, tv ünitesi, ayakkabılık, yatak, bahçe grubu ve ev tekstili ürünlerinin kategorilerini görüyoruz sitede. Elbette bu kategorilerin alt başlıklarında pek çok ürün çeşidi bulunuyor. Mesela koltuk bölümüne tıkladığınız zaman köşe koltuklar, ikili koltuk, sallanan koltuk, dinlenme koltuğu, puf koltuk, üçlü koltuklar, berjerler ve minderler gibi seçenekler var. Yine bahçe grubuna geldiğimiz zaman oturma grubu, masa sandalye takımları ve şezlonglar çıkıyor karşımıza. Aksesuarlardan da bahsetmiş miydik sizlere? Onlar evimizin olmazsa olmazları. Evdeki tamamlayıcı ürünlerden olan halı, abajur, tablo, avize, ayna, lambader ve ayak yükselticiler de sitede envai çeşitte bulunuyor.

Ruum Store indirim kodu kullanarak alışveriş yapmak da oldukça avantajlı. Kampanyaların hiç bitmediği bitse bile bir yenisinin başladığı, oldukça uygun fiyatların sizleri selamladığı bir site burası. Alışveriş yapmak için tabii ki de öncelikle siteye üye oluyorsunuz. Bu üyelik size özel indirimleri de beraberinde getiriyor. Sonra sepetinize dilediğiniz ürünü atıyorsunuz ve geriye bir tek ödeme kalıyor. Bütün ürünler için kargonun bedavaya geldiğini unutmayın.

E iyi aldık da nasıl kuracağım ben bunları derseniz, Ruum Store sizlere kolay kurulum olanağı sağlıyor. Hem kurulum için özel, şemalı bir plan yolluyor. Hem de Ruum Store Youtube adresinden tüm ürünlerin kurulum biçimlerini canlı video eşliğinde izleyebiliyorsunuz. Unutmayın Ruum Store bu konuda her zaman yanınızda! Sadece Youtube ile sınırlı kalmayın. Ruum Store’u çok daha yakından tanımak isterseniz eğer diğer sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram’da oldukça güncel ve canlı içeriklerden oluşan harika sayfalara sahip. Siz de Doğtaş Mobilya güvencesi ile evinizi yenilemek istiyorsanız, klişelerden ve demode tasarımlardan uzak modern bir yuvanın hayalini kuruyorsanız Ruum Store size çok iyi gelecek. En kısa sürede Ruum Store’un harika dünyasını keşfetmeniz dileğiyle.

Aktif Ruum Store Kuponları

Güncel Ruum Store kuponları ve kampanyaları