shutterstock indirim kodu
Mağazayı Oyla

72 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Shutterstock İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Shutterstock indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Shutterstock İndirim Kodları 2024

2003 yılında fotoğrafçı ve yazılımcı Jon Oringer tarafından kurulan Shutterstock, bir Amerikan stok fotoğraf, video ve müzik sağlayıcısı. Halihazırda 200 milyonun üzerinde stok görsele sahip Shutterstock, aradığınız içeriği ve bunu sağlayan yenilikçi araçları tek bir platformda toplamayı başarıyor. İşletmenizin işini en iyi şekilde yapması için gerekli her türlü yaratıcı ve profesyonel desteği anında sağlayan Shutterstock paketlerine daha avantajlı fiyatlarla sahip olmak için Shutterstock indirim kodu kullanabilirsiniz.

Shutterstock Hakkında

Merkez ofisi New York’ta bulunan Shutterstock, 2003 yılında girişimci Jon Oringer’in kendi pazar yerini kurma isteği üzerine kuruluyor. Başlangıçta kendine ait 30.000 stok fotoğrafı web sitesine yükleyip kullanıcılara bu stok fotoğrafları aylık 49 dolarlık başlangıç fiyatıyla bir abonelik sistemi üzerinden sunan Oringer, daha fazla stok fotoğrafına ihtiyaç duymaya başlayınca başka sağlayıcıları kiralamaya başlıyor.

2006 yılında koleksiyonundaki 570.000 görsel ile kendini “Dünyanın En Büyük Abonelik Tabanlı Stok Fotoğraf Ajansı” olarak tanımlıyor. 2007 yılına geldiğimizde 1.8 milyon stok fotoğraf sayısına ulaşan şirket, başarısı sayesinde aynı yıl Insight Venture Partners’tan yatırım almayı başarıyor. Şirketin büyümesiyle birlikte 2008 yılında basit abonelik sisteminden günlük görsel indirme sınırlarını kaldıran yeni ücretlendirme sistemine geçiliyor.

2009 yılında bir mikro stok fotoğraf ajansı olan Bigstock’u satın aldığını açıklayan Shutterstock, 2010 yılının ilk aylarında 11 milyon telifsiz görsel sayısına ulaşmayı başarıyor. Daha sonra 2011 yılının şubat ayında American Institute of Graphic Arts (AIGA) ile partnerlik ilan eden şirket, 2012 yılında 18 milyon stok görselle büyüme yolunda attığı sağlam adımları kanıtlıyor.

2015 yılına geldiğimizde Avrupa’nın en büyük bağımsız basın fotoğrafları ajansı olan Rex Features’ı 33 milyon dolara satın alan Shutterstock, aynı yıl bir stok müzik ve ses efekti sağlayıcısı olan PremiumBeat’i de 32 milyon dolara satın alarak sadece stok fotoğraf değil stok müzik alanında da lider olma yolunda ilerlediğini gösteriyor. Şirket, 2016 yılında ise Google ile iş birliği yaparak AdSense, AdWords ve AdMob gibi ürünlerin reklamını yapmaya başlıyor. 2018 yılında ise bir IBM içerik yönetim platformu ile partnerlik ilan ederek dönemin popüler konularından yapay zeka gibi teknolojik konulara olan ilgisini de gösteriyor. Siz de başarılarıyla kısa sürede büyüyen Shutterstock ürünlerine ulaşmak için Shutterstock indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Shutterstock Ürünleri

Her zaman “parlak fikir” aramanın peşinde olduğunu yaptığı çalışmalar ve etkinliklerle gösteren Shutterstock, özellikle her yıl düzenlediği “Hack to the Future” etkinliğiyle beyin fırtınası yapmaya ve gelişen teknoloji hakkında konuşmaya ne kadar değer verdiğini ortaya koyuyor. Ayrıca yine her yıl düzenlediği “Pixels of Fury” adlı canlı tasarım yarışmasıyla bu alanda tasarıma değer veren isimlerden biri olduğunu gösteriyor.

İşine değer veren Shutterstock üzerinden hem işletmeniz hem de kendiniz için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fotoğraftan videoya, haber amaçlı görsellerden müziğe stok ihtiyaçlarınızı Shutterstock’un geniş deposundan kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Üstelik Shutterstock indirim kuponu ile alışverişinizi daha ekonomik bir şekilde yapmanız da mümkün.

Bireysel stok görsel ihtiyaçlarınız için Shutterstock’un bireyler için planları arasından uygun fiyatlı yıllık planlarını inceleyebilir, birden çok kullanıcı için ihtiyaç duyduğunuz görselleri Shutterstock’un ekip ya da girişimler için düzenlediği aylık planları inceleyebilirsiniz. Üstelik girişimler, Shutterstock’la direkt olarak iletişime geçip ihtiyaçları doğrultusunda Shutterstock’un onlar için çıkaracağı planlardan yararlanabilir, girişimleri için gerekli olan yaratıcı görselleri bir dünya devi tarafından sağlamanın tadını çıkarabilir. İhtiyacınız ne olursa olsun Shutterstock indirim kodu ile daha uygun fiyatlarla sahip olabilir, kazançlı alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Aktif Shutterstock Kuponları

Güncel Shutterstock kuponları ve kampanyaları