slazenger indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.4 / 5 ortalama

Slazenger İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Slazenger indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Slazenger İndirim Kodları 2024

Spor kıyafeti ve envanterleri konusunda tarihin en eski ve köklü markası olan Slazenger, 1881 yılında kurulmuştur. Ayrıca tarihin spor kategorisinde en uzun sponsorluk anlaşması rekorunu da elinde bulundurur. Wimbledon Tenis Turnuvası ile 1902’den bu yana süregelen anlaşma sayesinde Slazenger, bu rekorun sahibi olarak yerini korur. Aynı tarihten beri turnuvanın toplarını Slazenger üretir. Marka; golf, hokey, kriket ve tenis üzerine daha çok yoğunlaşır. Giderek ürün yelpazesini genişleten marka, günümüzde farklı spor dallarından birçok sporcunun faydalanabileceği ürünler de sunar. Erkek, kadın ve çocuklar için farklı kategorilerde ürünler üretilir. Ürün kategorileri arasında spor esnasında kullanılmak üzere üretilen özel ekipmanların yanında günlük hayatta tercih edilebilecek birçok alternatif de bulunur. Bot, yağmurluk, mont, kaban ve eşofman günlük hayatta kullanılmak üzere kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Slazenger ürünleri arasında yer alır.

Kalitesi Hep Bir Adım Önde!

Yaklaşım bir buçuk asırlık tecrübesini ürünlerine de yansıtan Slazenger, hem spor yaparken hem de günlük yaşamın yoğunluğunda kendini rahat hissetmek isteyenlerin en sık tercih ettiği markalar arasındadır. Daha çok ayakkabılarıyla nam salmış olan marka koşu ve yürüyüş ayakkabılarında sunduğu rahatlık ve konfor sayesinde sıklıkla tercih edilir. Kirli havanın içeride sıkışarak çeşitli hastalık ve rahatsızlıklara yol açmasını önlemek amacıyla hava alan teknolojiyle üretilen bu ayakkabılar, spor yaparken hissettirdiği konfor sayesinde sporcuların gözdesidir. Bu tarz ayakkabıların yanında aqua, bot, futbol ayakkabısı ve günlük ayakkabılarla da müşterilerin farklı ihtiyaçlarına karşılık vermeyi amaçlar.

Günün Her Anı Yanınızda!

Slazenger, günlük hayatın karmaşasında müşterilerini rahat ettirecek tişört, mont, kaban, eşofman, kazak, yağmurluk ve daha birçok üründe de kendi kalitesine yakışan alternatiflere sahiptir. Vücudun rahatça hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanan bu ürünler, gün içinde üstün konfor sağlar. Kadın, erkek ve çocuk için kategorilere ayrılan ürünler, hitap ettiği kitlenin vücut yapısı göz önüne alınarak profesyonel ekipler tarafından dizayn edilir. Konfor ve rahatlığının yanında Slazenger ürünleri yalın ve güçlü duruşlarıyla dikkat çeker. Genellikle sade renklerin kullanıldığı bir tasarım çizgisine sahip olan marka, nadir de olsa desenlerin çekiciliğinden yararlanır. Bunlarla beraber Slazenger markasını ilgi odağı yapan bir diğer özellik ise uygun fiyat politikasıdır. Köklü marka, müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi doğrultusunda ürettiği kaliteli, konforlu ve orijinal bir tarza sahip ürünlerini uygun fiyatlarla birleştirir. Bu yüzden müşterileri için vazgeçilmez bir konumdadır.

Online Alışverişte Gerçek Kalite!

Kalitesini online alışveriş yapılabilen internet sitesinde de gösteren Slazenger, müşterilerinin tek tıkla diledikleri ürüne sahip olmalarını sağlar. Alışveriş yapmanız için üye olmanızın gerekmediği sitede sahip olduğunuz indirim kodlarını da kolayca kullanabilmeniz mümkün. Bunun için sepetinize giderek alt kısımda bulunan “İndirim Kuponu” kutucuğuna indirim kodunuzu yazarak “Uygula” butonuna tıkladığınızda alışverişinize indirimli fiyattan devam edebilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamadan önce seçtiğiniz ürünlerin sevdiğiniz renk ve size uygun bedenlerde olduğundan emin olmanızda fayda var.

Aktif Slazenger Kuponları

Güncel Slazenger kuponları ve kampanyaları