tazemasa indirim kodu
Mağazayı Oyla

70 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Tazemasa İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Tazemasa indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Tazemasa İndirim Kodları 2024

Bir organik üründür, taze meyve ve sebze çılgınlığıdır aldı başını gidiyor. Elbette her şeyin en tazesini ve doğalını yemek en güzeli ve sağlıklı olanıdır. Fakat ünlüsünden ünsüzüne zengininden dar gelirlisine kadar tüketim alışkanlığı tamamen organik olana kaymaya başladı. Geçenlerde atılan bir tweet bu konuda oldukça ilgimizi çekti. Tweet’te klasik tıp tarihi için şöyle bir tespit yapılmıştı. M. Ö. 2000’de, al bu otu ye. M. S. 1000’de, o ot kötü al bu duayı oku. 1250’de, o dua batıl inanç al bu iksiri iç. 1850’de, o iksirin ne faydası var al bu hapı yut. 1950’de, o hap etkisiz al bu antibiyotiği iç. 2000’lerde ise o antibiyotik kimyasal al bu otu ye. Sizce de tam olarak böyle olmadı mı? Oldukça doğru bir tespit oldu bu. Dünya tarihi gıda konusunda sanıyoruz ki başladığı yere geri döndü.

Sanayi Devrimi’ni aşmış ve dijital çağın başlarında yaşayan toplumlar olarak işimiz biraz zor. İçinde kimyasal bulunmayan, her şeyin doğal hammaddelerle yapıldığı bir tarım biçimi ve onun ürünlerini bulabilmek hiç de kolay değil. Üstelik biz tüketicilere bütçe açısından biraz pahalı geliyor. Yine de elimizden geleni yapıyoruz ve araştırıp sağlıklı beslenmeye çalışıyoruz. Neyse ki sesimize kulak veren bazı firmalar var. Onların sayesinde sağlıklı ve doğal ürünleri uygun fiyatlara bulabilme imkanını bulduk. Bu konuda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri Tazemasa. Kısa sürede kendini kabul ettirebilmiş olan Tazemasa, öyle güzel yöntemler kullanıyor ki hepimizin güvenini kazanmayı başarıyor.

Tazemasa, herhangi bir ürün Türkiye’nin hangi bölgesinde iyi yetişiyorsa oradan o ürünü alıp size kargo ile ulaştırıyor. Ayaş domatesi, İzmir üzümü, Eğriçayır balı, Ayvalık zeytini, Seferihisar keçi peyniri, Antakya yoğurdu, Karapınar koyun tereyağı, Kars kaşarı gibi sürekli gidip de yerinden alamayacağınız şeyleri Tazemasa online satış sitesinde sunuyor. Elbette meyve ve sebzeden ibaret değil. Ürün kategorileri arasında kahvaltılık ürünler, zeytin ve zeytinyağı ürünleri, salça ve soslar, kuru gıdalar, et tavuk ve balık ürünleri ve tabii ki isteyene göre light seçenekler de mevcut.

Zaten tazemasa indirim kodu ve hediye çeklerini bir kere kullanmaya görün. O yemyeşil, rengarenk, tazecik ürünleri hemen alıp tatmak için can atacaksınız. Sitede size yardımcı olacak pek çok başlık da var. Açar açmaz mevsimin en taze ürünleri ekrana düşmüş oluyor. Bundan başka Tazemasa’nın aylık sepet dediği bir uygulama var. Hangi ayda isek o ayın en taze ve yenilmesi gereken ürünlerinden size bir sepet sunuyorlar. Siz de bununla en sağlıklı biçimde beslenmiş oluyorsunuz.

Bu ürünler ta oralardan ne şartlarla geliyor diye de hiç kafanıza takmayın. Ürünler size özel soğutmalı araçlarda +4 derecede geliyor. Paketlemeler için de çevre dostu kese kağıtları kullanılıyor. Hatta 10 adet ve üzeri alışveriş paketini yine Tazemasa’ya teslim ederseniz size özel sürpriz hediyeler veriyorlar. Haftanın 6 günü Tazemasa’dan gece saat 24:00’a kadar sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz ertesi gün en geç 22:30’da kapınıza kadar gelmiş olacak. Tazemasa’dan alışverişe hemen başlamak isterseniz mutlaka öncesinde üye olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü üye olduktan sonra her alışverişinizde para puan ya da hediye çeki kazanırsınız. Bunları da bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Son olarak Tazemasa’nın bir blog sayfası var ki buraya ara sıra göz atmanızı öneriyoruz. Eğer siz de beslenme konusunda dikkatliyseniz ve sağlıkla ilgili konulara ilgi duyuyorsanız bu blog sizin çok ilginizi çekecek.

Aktif Tazemasa Kuponları

Güncel Tazemasa kuponları ve kampanyaları