tekzen indirim kodu
Mağazayı Oyla

72 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Tekzen İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Tekzen indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Tekzen İndirim Kodları 2024

1995 yılında Türkiye’yi DIY yani “Kendin Yap” konseptiyle tanıştırmak için kurulan Tekzen, ilk mağazasını İstanbul Merter’de açıyor. Kurucusu Murat Gigin’in Almanya’da gördüğü benzer konseptteki mağazaları Türkiye’ye getirme hayaliyle ortaya çıkan Tekzen, bugün 100’den fazla mağazası ve e-ticaret sitesiyle müşterilerine hizmet veriyor. Tekzen’in tüm yapı ürünlerine size özel fırsatlarla ulaşmak için Tekzen indirim kodu kullanabilirsiniz.

Tekzen, %100 yerli sermaye ile çalışmanın gururunu taşımanın yanı sıra ev geliştirmeciliği alanında pek çok ilkin altına da imzasını atıyor. Romanya ve Kıbrıs’ta açtığı mağazalarla ev geliştirmeciliği sektöründe yurt dışına mağaza açan ilk marka olması, bu ilklerden sadece biri. Bunun yanı sıra Avrupa’nın en önemli global DIY perakende birliği EDRA’ya üye olan tek markası olan Tekzen, sektörün yenilikçi ve öncü isimlerinden biri olduğunu kanıtlıyor. Bu sayfadan alabileceğiniz Tekzen indirim kuponu ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın önemli DIY yapı marketlerinden Tekzen’in ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük yapı ve dekorasyon marketlerinden Tekzen’in Türkiye’nin 59 şehrinde toplam 137 mağazası bulunuyor. Edirne’den Kars’a, Trabzon’dan Adana’ya kadar Türkiye’nin birçok ilinde müşterilerine hizmet vermeye devam eden Tekzen, hem yerli hem de yabancı pek çok ürünü ulaşılabilir fiyatlar ve güvenilir alışveriş seçenekleriyle sunuyor. Tekzen, yalnızca konsept mağazalarıyla değil aynı zamanda Türkiye genelindeki 16 express mağazasıyla da müşterilerini memnun ediyor. Kolay ulaşılabilen ve hızlı işlem yapılabilen bu mağazalar, acil ihtiyacı olanlar için biçilmiş kaftan. Ancak Tekzen ürünlerine sadece fiziksel mağazaları üzerinden değil online platformu üzerinden ulaşmak da oldukça kolay. Tekzen.com.tr üzerinden dilediğiniz yapı ürününe kolaylıkla ulaşabilir, Tekzen’in sunduğu hızlı kargo ve sipariş takibi gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Üstelik Tekzen indirim kodu ile tüm alışverişinizi daha hesaplı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Tekzen.com.tr’den alışveriş yapmanız için tek yapmanız gereken mobilyadan beyaz eşyaya, bahçeden elektrik ve aydınlatmaya, oto aksesuarlarından inşaat ve boyaya kadar çeşitli Tekzen kategorileri arasından ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmak. Bahçeniz için ihtiyacınız olan oturma takımlarını, mutfağınız için uzun süredir istediğiniz dolapları ya da arabanızda kullanabileceğiniz paspas modellerini Tekzen’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bu kategorilerde ihtiyacınız olan tüm ürünler için Tekzen sitesi üzerinden toptan fiyat da isteyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra sıra Tekzen indirim kuponu kullanmaya geliyor. Ödemenizin dördüncü aşamasında bu sayfadan aldığınız indirim kuponunun girişini yapabilir, hem hesaplı hem de güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Tekzen Kuponları

Güncel Tekzen kuponları ve kampanyaları