turk-net indirim kodu
Mağazayı Oyla

58 kullanıcı oyu ile 4.4 / 5 ortalama

Turk.net İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Turk.net indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Turk.net İndirim Kodları 2024

TurkNet, 1996 yılında NetOne Telekom adıyla kuruldu. Kuruluşu amacı kurumlara internet erişimi sağlamak olan TurkNet, 2002’de ilk defa kurumsal IP, MPLS, VPN hizmeti sağlayan operatör olmayı başardı. 2007’de fiber kablo yatırımları için altyapı lisansı alan ilk operatörlerden olan firma, günümüzde bireylere ve kurumlara yüksek hızlı internet, sabit telefon, özel sanal ağ, veri merkezi ve hosting hizmetleri sunuyor. Firma tüm bunlara ek olarak altyapısı uygun olan bölgeler özelinde fiber internet erişimi de sağlayabiliyor. Öncü olduğu yeniliklerle pek çok konuda ilklere imza atan ve yenilikçi yaklaşımıyla “Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi” arasında yer alan firmanın güvenilir hizmetlerinden yararlanmak isteyenler TurkNet indirim kodu ile avantajlı fiyatlara ulaşıyor.

TurkNet, internet erişimi konusundaki başarısını 1 Temmuz 2018-30 Haziran 2019 arasında yapılan hız testi sonucu ile kanıtladı. Bu tarihlerde yapılan nPerf hız testi sonucunda TurkNet, ortalama 32 Mbps veri indirme hızı ile Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı oldu. TurkNet, hizmet verilen adresin altyapı şartları uygunsa 100 Mbps’ya kadar yüksek hız sağlayabiliyor. Yüksek hızın yanı sıra firmanın kullanıcılar tarafından tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biri, kotasız ve sınırsız internet hizmeti sunması. Yani TurkNet’ten internet hizmeti alanlar, adil kullanım kotası kısıtlamasına takılmıyor ve diğer pek çok operatörde olduğu gibi belli bir kotayı aşan kullanıcıların internet hızları düşmüyor. Hızlı ve kotasız internet hizmeti almak isteyenler TurkNet indirim kuponu ile bu isteklerine avantajlı tarifelerle ulaşabiliyor.

Uygun fiyatlı tarifeleri ve hizmet kalitesiyle beğeni toplayan, kazandığı prestijli ödüllerle başarısını tescilleyen firmanın kullanıcılarına sağladığı ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı değil. Taahhütsüz özgür iletişim tarifesi sayesinde TurkNet aboneleri, herhangi bir taahhüte bağlı kalmadan istedikleri zaman hizmet alımını sonlandırabiliyor. Teknolojinin getirdiği her türlü imkandan sonuna kadar faydalanan TurkNet aboneleri arasında katılarak tüm işlemlerinizi online kanallar üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Küçük büyük her ölçekte işletme, firmanın kurumsal hizmetleriyle telefon ve internet konusundaki ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Şubeler ve ofisler arası özel sanal ağ kurulumu, alan ve sanal sunucu kiralama, depolama, loglama, hosting gibi bir işletmenin duyabileceği her türlü internet hizmeti TurkNet tarafından sağlanıyor. Çoklu hat, toptan hat gibi kurumsal sabit telefon hizmetlerine de firma aracılığıyla erişmek mümkün. Siz de kurumsal iletişim ihtiyaçlarınız için Turknet indirim kodu ile firmanın yüksek hızlı ve kaliteli telefon ve internet hizmetlerinden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Aktif Turk.net Kuponları

Güncel Turk.net kuponları ve kampanyaları