turk-telekom indirim kodu
Mağazayı Oyla

70 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Türk Telekom İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Türk Telekom indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Türk Telekom İndirim Kodları 2024

170 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin ilk ve en büyük entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, kurulduğu günden beri müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı şekilde cevap vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda 2015 yılında müşteri odaklı daha entegre bir yapıya geçen şirket, 2016 yılında bu değişimi mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerini tek çatı altında toplayarak destekliyor. Siz de Türk Telekom kullanıcısıysanız ya da Türk Telekom ürün ve hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Türk Telekom indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 ilinde de hizmet veren Türk Telekom’un 14,6 milyon sabit erişim hattı, 11,3 milyon genişbantı, 3,6 milyon TV ve 22,8 milyon mobil abonesi bulunuyor. Tüm hizmetleriyle “Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” unvanını sonuna kadar hak eden Türk Telekom, Türkiye’yi teknoloji trendleriyle tanıştırma ve bir bilgi toplumu yolunda ilerleme vizyonuyla hareket ediyor. Bu vizyonla 1840 yılından beri pek çok ilke imza atan Türk Telekom, sektöre yıllardır yenilikleri getiren isim olmayı başarıyor. Özellikle 2016 yılında Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın desteğiyle; Aselsan, Netaş ve Türk Telekom’un Ar Ge iştiraki olan Argela tarafından tasarlanan Türkiye’nin ilk yerli ve milli LTE baz istasyonu ULAK’ı şebekesine entegre eden ilk operatör oluyor ve yine sektörde kendini ayrıştırmayı başarıyor. Yıllardır yenilikçi bakış açısı ve hızlı çözümleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran Türk Telekom ürün ve hizmetlerine daha uygun fiyatlarla ulaşmak için sayfamızdan alabileceğiniz Türk Telekom indirim kuponu ya da kodlarını kullanabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunmaya odaklanan Türk Telekom, önce gençler için çıkardığı Selfy markası daha sonra ise Türk Telekom Prime uygulaması ile bunu başardığını kanıtlıyor. 25 yaşın altındaysanız Selfy hizmetlerinden yararlanabilir ya da daha kapsamlı hizmetler için Türk Telekom Prime paketlerini inceleyebilirsiniz. Türk Telekom web sitesine girdiğinizde dilerseniz Selfy ya da Türk Telekom Prime paketleriniz için yükleme ya da yenileme gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Türk Telekom’da yalnızca yükleme ve yenileme işlemlerinizi değil tarife karşılaştırma, internet işlemleri, borç alacak sorgulama ya da duyuru takibi gibi pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom müşterisiyseniz size özel kampanyaları inceleyebilir, değilseniz Türk Telekom müşterisi olmak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü Türk Telekom ürün ve hizmetleri için gerekli işlemleri Türk Telekom indirim kodu ile çok daha avantajlı bir şekilde gerçekleştirmenin tadını çıkarmak için sayfamızı hemen inceleyebilirsiniz.

Aktif Türk Telekom Kuponları

Güncel Türk Telekom kuponları ve kampanyaları