yargici indirim kodu
Mağazayı Oyla

76 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Yargıcı İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Yargıcı indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Yargıcı İndirim Kodları 2024

1978 yılında Emir Yargıcı ve kardeşinin İstanbul Osmanbey’de gömlek satan bir yer açma hayaliyle yola çıktığı Yargıcı, ürünlerinin tasarımı ve pastel renkleriyle kısa sürede kadınların da ilgisini çekmeye başlıyor. O dönem genellikle Avrupa’da beğenildiği düşünülse de modaya ayak uyduran ve hazır giyim sektörüne yeni yeni alışmaya başlayan Türk müşterisi, pastel renkleri günlük hayatına hızlıca adapte ediyor. Giyim ürünlerinin yanı sıra koleksiyonuna her geçen gün kozmetik, aksesuar ve ev ürünleri gibi parçalar da ekleyen firmanın çok özel modellerine Yargıcı indirim kodu ile daha avantajlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yargıcı Hakkında

Aslında erkek markası olarak kurulsa da günümüzde modern kadınların tercihi haline gelen Yargıcı, kurulduğu günden beri tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Yargıcı tasarımlarındaki tüm detaylar, sahibine ilham veren ayrıntılardan oluşuyor. Koleksiyonlarındaki tüm ürünlerle rahatlık ve sadeliğin bir aradaki müthiş uyumunu vadeden Yargıcı; giyimden aksesuara, kozmetikten ev dekorasyonuna, yaşamınızı güzelleştirecek her alanda hizmete devam ediyor. Siz de bu özel markanın ürünlerine sahip olmak için Yargıcı indirim kuponu kullanabilirsiniz.

İlk kadın koleksiyonunu 1988 yılında çıkaran Yargıcı, bu hareketle müşterilerini şaşırtmayı başarıyor. Koleksiyon sonrası markaya olan ilginin de artmasıyla birlikte Yargıcı, Türk hazır giyiminin en çok tercih edilen markaları arasına giriyor. Ancak müşterileri için yalnızca bir giyim markasından öteye geçmeyi başaran marka, ürünleriyle onlara farklı bir yaşam tarzı sunuyor. 2015 yılında çıkardığı Yargıcı Homeworks mağazaları ile bunu kanıtlayan Yargıcı, tasarladığı ev dekorasyon ürünleriyle “Yargıcı kadınının evi nasıl olurdu?” sorusunun yanıtını vermeye çalışıyor. Ayrıca, Yargıcı Homeworks koleksiyonlarında yalnızca Türkiye tasarımcılarının değil dünyanın birçok yerinden tasarımcının da izi var.

Kurucusu Emir Yargıcı’ın hayat felsefesi “Travel Hard, Work Harder” ile yoluna devam eden Yargıcı ekibi, 40 yılın üzerinde tecrübesiyle müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Bunca yıldır butik anlayışı sürdürmeyi başaran marka, Türkiye ve dünyadaki fiziksel mağazalarının yanı sıra e-ticaret sitesiyle de vadettiği yaşam tarzını müşterilerine kolay ve güvenli bir şekilde ulaştırmanın gururunu yaşıyor. Yenilikçi ve heyecanlı tavrıyla faaliyetlerine devam eden markanın ürünlerine daha ekonomik bir şekilde ulaşmak için siz de Yargıcı indirim kodu kullanabilirsiniz.

Yaşamınızın Her Alanında Yargıcı

Sadelik ve rahatlığın 40 yıllık temsilcisi Yargıcı; giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve Homeworks kategorilerinde ziyaretçileriyle buluşmaya devam ediyor. Ayrıca Yeni Yıl ve Black Friday gibi dönemlerde de bu döneme özel kategoriler açan marka, yeni ürünlerini ya da kampanyalarını da yine web sitesi üzerinden yayınlıyor. Dilerseniz markanın tüm ürünlerine Yargıcı indirim kuponu ile daha uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkün.

Kadınlar için rahatlık ve sadeliği ön plana çıkardığı tasarımlarla onların hem ofiste hem de yaşamlarının farklı alanlarında öz güvenli hissetmesini hedefleyen Yargıcı; şık gömlekleri, modern fularları, pastel renkli hırkaları ve zarif aksesuarlarıyla kadınların gönlünü çalmayı başarıyor. Üstelik Yargıcı kombinlerinizi yine Yargıcı’nın özenle tasarladığı ayakkabı ve çantalarla tamamlayabilir, birbirinden şık takı modelleriyle bu kombini taçlandırabilirsiniz.

Sadece kadınlar için çıkardığı koleksiyonlarla değil, yaşam alanları için çıkardığı koleksiyonlarla da adından söz ettirmeyi başaran Yargıcı, evlerinize yaratıcı dokunuşlar yapıyor. Yargıcı, Homeworks markası ile dekorasyonu, mutfak, tekstil ürünleri, kişisel bakım ve hatta kitap ve kırtasiye kategorilerinde yaşamınızı kolaylaştıran elegan tasarımları ayağınıza getiriyor. Dilerseniz Yargıcı mobilyalarıyla odalarınızın atmosferini değiştirebilir, dilerseniz Yargıcı defterleriyle yaratıcılığınızı ofise taşıyabilirsiniz. Üstelik bu sayfada bulabileceğiniz Yargıcı indirim kodu ile yaşam alanlarınızı daha avantajlı bir şekilde güzelleştirmeniz mümkün. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyip ödeme aşamasına geldiğinizde indirim kodunuzu kullanıp hesaplı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Yargıcı Kuponları

Güncel Yargıcı kuponları ve kampanyaları