yemek-sepeti indirim kodu
Mağazayı Oyla

162 kullanıcı oyu ile 3.8 / 5 ortalama

Yemek Sepeti İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Yemek Sepeti indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 8 indirim kuponu

En son gelen 8 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Yemek Sepeti İndirim Kodları 2024

Her gün binlerce kişinin yemek sipariş ettiği Yemeksepeti, 2011 yılında kurularak hizmet vermeye başlıyor. Kurulduktan 4 sene sonra, 2015 yılında, elde ettiği başarı sayesinde Delivery Hero şirketleri arasında yer almayı başaran marka, bugün neredeyse tüm Türkiye’de ve Kıbrıs’ta hizmet veriyor. Ülkemizde bulunan 67 ilde yemek siparişi vermeyi kolaylaştırmasının yanı sıra Kıbrıs halkına da bu hizmeti sağlıyor. Yemek Sepeti indirim kodu ve kuponları sayesinde hem web sitesi hem de mobil uygulama üzerinden vereceğiniz siparişlerde çeşitli fırsatlardan, indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Yemek Sepeti ile Sevdiğiniz Yemeğe Hemen Ulaşın

Yemeksepeti’ne kayıtlı 20 binin üzerinde restoran bulunuyor. Uygulama; kebapçıdan pizzacıya, Uzak Doğu mutfağından tatlıya, hamburgerciden balıkçıya kadar farklı sektörlerdeki binlerce restorana sipariş vermenizde aracı rol oynuyor. Restoranların çeşitliliği ve sayısı her geçen gün artıyor. Her gün 350 binden fazla sipariş verilen platform üzerinden sipariş veren kayıtlı kullanıcı sayısı ise 1 milyondan fazla.

Yemeksepeti’nde süreçler kayıtlı kullanıcının sipariş vermesiyle başlıyor. Siparişiniz alındıktan sonra anında ilgili restorana iletiliyor. Bu aşamada hizmet bedeli ya da ekstra bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Seçtiğiniz yiyecekler restoranın açıklama kısmında belirttiği ortalama süre içerisinde ilettiğiniz adrese teslim ediliyor. Siparişinizin ödemesini ise teslimat sırasında kapıda ya da online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Restoranın sunduğu; nakit, kredi ya da banka kartı, yemek çekleri ve kartları gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Siz de platforma üye olarak sevdiğiniz restoranların en sevdiğiniz lezzetlerini bulabilir, sipariş verebilirsiniz. Yemek Sepeti kupon koduseçenekleri ile yemeğinizi daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yemek Sepeti Restoranları ve Menüleri

Hizmetin verilme aşamasında yaşanabilecek aksilikleri de takip eden Yemeksepeti, puanlama ve yorum alanları ile restoranlar hakkında değerlendirme yapmanıza da olanak tanıyor. Yapılan değerlendirmeler bir sonraki siparişlerinde diğer kullanıcılara fayda sağlıyor. Siz de yapılan yorumları ve değerlendirmeleri baz alarak yemek söylemek için evinize en yakın adreste yer alan ve en iyi hizmeti veren restoranları seçebilirsiniz.

Evinize, iş yerinize, okulunuza ya da sipariş vermek istediğiniz herhangi bir yere en yakın restoranları listeleyen Yemeksepeti, bu restoranları ararken akıllı filtreleme yapma imkanı da sunuyor. Yemeğe, mutfak türüne ve restoran adına göre arama yapabildiğiniz platformda aynı zamanda ödeme türü ve diğer detaylara göre de filtreleme yapmak mümkün.

Yemek Sepeti indirim kuponu ve kodların sağladığı avantajların yanında kendi içerisinde de çeşitli kampanyalar hazırlıyor. Farklı restoranlarla hazırladığı bu kampanyalarda çeşitli avantajlar sunuyor. Bir alana bir bedava yiyecekler, ekonomik menüler, seçilmiş özel menüler ve günün fırsatları arasından da seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında bir avantaj sağlamasa da seçim yapmanızı kolaylaştıran menü seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Sağlıklı beslenmek ve fit kalmak için Yemeksepeti’nin hazırladığı fit menüleri sipariş edebilir ya da tercihinizi sevdiğiniz fast food ürünleri için hazırlanan diğer menülerden yana kullanabilirsiniz. Siparişlerinizin ödemesini yaptıktan sonra hediye kazanmak için ilginizi çeken çekilişlere de katılabilirsiniz. Çekilişi kazanma hakkını elde ederseniz kozmetikten kırtasiyeye, yiyecekten giyime kadar farklı markalardan indirimler ve hediye çekleri kazanabilirsiniz.

Yemek Sepeti Kupon Kodu İndirimleri

Yemeksepeti indirim kodu ve kuponlarını, markanın web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Yemek siparişinizi verdikten sonra tutarın belirlendiği ödeme sayfasında karşınıza çıkacak indirim kodu ya da kuponu alanına sayfa üzerinden alacağınız kodu girerek fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Sayfamız aracılığıyla en güncel ve en avantajlı Yemeksepeti indirim kodu ve kuponlarına ulaşabilirsiniz. Yenilenen kampanyaları takip edip farklı kupon seçeneklerine ulaşmak için de sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aktif Yemek Sepeti Kuponları

Güncel Yemek Sepeti kuponları ve kampanyaları