yves-rocher indirim kodu
Mağazayı Oyla

99 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Yves Rocher İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Yves Rocher indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Yves Rocher İndirim Kodları 2024

1959 yılında Fransız girişimci Yves Rocher (1930–2009) tarafından La Gacilly’de kurulan Yves Rocher, dünya çapında bir kozmetik ve güzellik markası. Beş kıtada 88 ülkede faaliyet gösteren şirket, bünyesinde 13.500 çalışan bulunduruyor. Merkezi Rennes’de bulanan markanın La Gacilly’de Jardin botanique Yves Rocher de La Gacilly adında bir botanik bahçesi bulunuyor ve herkes tarafından ücretsiz bir şekilde ziyaret edilebiliyor. Daniel Jouvance, Dr Pierre Ricaud, Isabel Derroisné, Petit Bateau, Kiotis, Stanhome ve Galérie Noémie gibi markaları da yöneten Yves Rocher grubu, 2017 yılında 2,500 milyar avroluk bir ciro elde ederek dünyanın en büyük kozmetik markalarından biri olduğunu kanıtlıyor. Siz de doğal ürünleriyle bilinen köklü kozmetik markası Yves Rocher’in ürünlerine ulaşmak için Yves Rocher indirim kodu kullanabilir, hesaplı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Yves Rocher, bundan 60 yıl önce Britanya’daki La Gacilly’de “Bitki Kozmetiği” kavramını yaratıyor. Bitkisel kozmetiğin Yves Rocher’in doğaya olan sevgisinin kadınların kozmetiğe olan sevgisiyle harmanlanması diyebiliriz. Doğayla uyum içinde yaşamanın mümkün olduğuna en başından beri inanan Yves Rocher’in bu inancı, markanın başarılarına hala yansıyor. 2003 yılından beri HandiCaPZéro ile ortak çalışan Yves Rocher, bu sayede sosyal sorumluluk projelerinde aktif bir şekilde yer aldığını gösteriyor. Ayrıca 2015 yılında “Dayanışma Bağışları” programına katılan marka, ellerinde kalan seri ve stok fazlası ürünlerin hepsini ihtiyaç sahipleriyle paylaşıyor. Tüm çalışmaları ve kaliteli ürünleriyle Fransa’nın 1 numaralı kozmetik markası konumunda olan Yves Rocher’in ürünlerine size özel fiyatlarla sahip olmak için Yves Rocher indirim kuponu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Cildini önemseyen kadınların tercihi Yves Rocher’de cilt bakımı ürünlerinden makyaj malzemelerine, parfümlerden güneş kremlerine, saç bakım ürünlerinden banyo ürünlerine kadar aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz ürünler için Yves Rocher üzerinden cilt tipinize ve endişenize göre ürün seçebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı ürünler arayışındaysanız Yves Rocher’in gençlik iksirlerini deneyebilir, sivilce sorunlarınız için Yves Rocher’in doğal yüz temizleyicilerini inceleyebilirsiniz. Cildinizi her mevsimde güneşin negatif etkilerinden korumak için Yves Rocher’in farklı SPF içeren kremlerine göz atabilir, mis kokulu banyo seansları için rengarenk duş jellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Yves Rocher, “Hediye Önerileri” kategorisiyle sadece sizi değil sevdiklerinizi de düşünüyor. Yılbaşı ya da Doğum Günü gibi özel günlerde Yves Rocher’in farklı ürün kombinasyonlarından oluşan hediye paketlerini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yves Rocher’in birbirinden çeşitli ürünlerini uygun fiyatlarla satın almak için Yves Rocher indirim kodu kullanabilir, hesaplı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Yves Rocher Kuponları

Güncel Yves Rocher kuponları ve kampanyaları