zen-pirlanta indirim kodu
Mağazayı Oyla

80 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

ZEN Pırlanta İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel ZEN Pırlanta indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

ZEN Pırlanta İndirim Kodları 2024

Emil Güzeliş tarafından 2000 yılında kurulan firmanın arkasında, 1890 yılından bugüne kuyumculukla uğraşan bir aile deneyimi ve tecrübesi yatmaktadır. Yenilik bakış açısı ve çağdaş tasarımları ile özel koleksiyonlara imza atan marka, kadınların ve erkeklerin farklı gereksinimlere cevap vermeyi başarmaktadır. Zen Pırlanta günümüzde sahip olduğu 50’nin üzerinde mağaza ile Türkiye’nin en geniş pırlanta pazarına, ayrıca üretim hacmiyle de Ortadoğu ile Avrupa’nın en büyük mücevher üretim kapasitesine sahiptir.

Dünyadaki en büyük elmas markası olan Dee Beers grubu ile 2014 yılında yaptığı anlaşma sonucunda, Dee Beers’in pırlanta segmentinde yer alan Foreevermark markasınnın Türkiye’de tek yetkili mücevhercisi olmuştur. Forevermark pırlantası, dünyanın en temiz, en beyaz, en parlak pırlantasıdır ve sadece %1 oranında pırlantada bu özelliklere rastlanmaktadır. Bu sebeple her Forevermark pırlantasının içerisinde, gözle görülemeyecek bir şekilde işlenmiş bir kimlik numarası yer almaktadır.

Zen Pırlanta’nın koleksiyonlarında; tektaş, tria, baget, tam tur gibi pırlanta alyanslar, farklı tasarımlardaki kolyeler, yüzükler, küpeler ve bileklikler, erkekler için pırlantalı kravat, kemer, kol düğmesi, kalem, cüzdan gibi aksesuarlar, elmas tasarımlar, ayrıca pırlantalı kadın erkek saatleri ile parfümler ve tesbihler yer almaktadır. Yaşamınızın her anında size ya da sevdiğinize eşlik edecek Zen Pırlanta tasarımlarından birine sahip olmak için Zen Pırlanta kupon kodlarından yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile beğendiğiniz bir Zen ürününe uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Elmas mı Pırlanta mı?

Milyonlarca yıl önce, yer kabuğunun derinliklerinde, yüksek ısı ve basınç altında oluşan elmaslar, pırlantanın kesilmemiş ham halidir. Elmasların çok azı kesilip cilalanarak kaliteli bir pırlanta haline gelebilir. Bulunması çok zor olan elmasın, yüzeye çıkarılması ve işlenmesi de oldukça zordur.

Büyük ateşlere dayanan, hiçbir aletle kesilemeyen elmaslar, ilk bulunduğu andan itibaren kendi efsanelerini oluşturmuşlardır. Doğa üstü güçlere sahip, eşsiz ve yok edilemez oluşları ile, yüzyıllar boyunca aşkı temsil etmekte kullanılmalarına sebep olmuştur.

Zen Pırlanta elmas koleksiyonunda, jean pantolonla günlük olarak kullabileceğiniz spor tasarımların yanında, bir elbiseyle kombinleyerek taşıyabileceğiniz klasik tasarımlar da bulunmaktadır. Sizin elmasınız hangisiyse Zen Pırlanta indirim kodu ile ona sahip olabilirsiniz.

15. yüzyıldan bu yana evlilik teklifinde kullanılmak üzere, sonsuzluğu simgeleyen halka yüzüklere eklenmiş olan elmaslar, 20.yüzyılda gelişen teknikler sayesinde yerini ışıltısına kavuşan pırlantaya bırakmıştır.

Eğer tercihiniz, evlilik sözünün geleneksel mührü haline gelen pırlantadan yanaysa, Zen Pırlanta black friday kampanyasına göz gezdirebilirsiniz. Hayalinizdeki tek taş yüzükle pırlantanın bükülmez ve yenilmez gücünü evliliğinizin göstergesi olarak parmağınızda taşıyabilirsiniz.

Aktif ZEN Pırlanta Kuponları

Güncel ZEN Pırlanta kuponları ve kampanyaları